Рішення міської ради

×

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object in _weather_parse_forecast() (line 219 of /home/khmgov/public_html/sites/all/modules/contrib/weather/weather_parser.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in _weather_parse_forecast() (line 219 of /home/khmgov/public_html/sites/all/modules/contrib/weather/weather_parser.inc).

Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 10.11.2023 №8 «Про надання згоди на безоплатну передачу майна з комунальної власності Хмельницької міської територіальної громади в державну власність»

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять шостої сесії

№5 від 21.12.2023 р.

 

Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 10.11.2023 №8 «Про надання згоди на безоплатну передачу майна з комунальної власності Хмельницької міської територіальної громади в державну власність»

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради Болотнікова С.П., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України №1482 від 21.09.1998 року «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території Хмельницької міської територіальної громади на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням тринадцятої сесії міської ради від 23.02.2022 року №3, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення сесії міської ради від 10.11.2023 №8 «Про надання згоди на безоплатну передачу майна з комунальної власності Хмельницької міської територіальної громади в державну власність», виклавши пункт 1 в наступній редакції:

«Надання згоду на безоплатну передачу з комунальної власності Хмельницької міської територіальної громади у власність військових частин … майна, придбаного на виконання Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території Хмельницької міської територіальної громади на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням тринадцятої сесії міської ради від 23.02.2022 року №3, згідно із додатком.»

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сабій Ю.С. та господарський відділ.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв`язку з військовими частинами.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!