Рішення міської ради

Про внесення змін в рішення шістнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 12.07.2017 №12 «Про заснування Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність» та затвердження Положення про неї»

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять першої сесії

№15 від 25.11.2022 р.

 

Про внесення змін в рішення шістнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 12.07.2017 №12 «Про заснування Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність» та затвердження Положення про неї»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення шістнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 12.07.2017 №12 «Про заснування Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність» та затвердження Положення про неї», виклавши додаток в новій редакції, згідно із додатком.

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення та заступника міського голови М.Кривака.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 25.11.2022 року №15

Положення

про Почесну відзнаку міського голови «Воля та мужність»

1. Почесна відзнака міського голови «Воля та мужність» засновується з метою відзначення жителів Хмельницької міської територіальної громади, які брали участь в АТО/ООС, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, проявили виняткову волю, мужність, відвагу при виконанні військового обов’язку.

2. Нагородження проводиться на підставі розпорядження міського голови за поданням громадських організацій, військових формувань та добровольчих формувань і приурочується до свят: День українського добровольця (14 березня), День Героїв (23 травня), День незалежності України (24 серпня), День захисників і захисниць України (14 жовтня), День Збройних сил України (6 грудня).

3. У поданні на ім’я міського голови повинна міститися інформація щодо безпосередньої участі кандидата на нагородження в АТО/ООС, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, добровольчому формуванні.

4. Нагородження проводиться міським головою або уповноваженими ним особами в урочистій обстановці.

5. Особі, яка нагороджується вручається посвідчення та нагрудний знак відповідно до опису Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність», що додається до цього Положення.

6. Повторне нагородження Почесною відзнакою міського голови «Воля та мужність» не допускається.

 

Додаток до Положення

Опис Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність»

Нагрудний знак Почесної відзнаки міського голови «Воля та мужність» складається з трьох частин: колодки, хреста та накладки. Хрест (розмір хреста 45*45 мм) виготовлений методом штампування з латунних сплавів. Товщина металу 2,5 мм. Гальванічно вкритий шаром золота та ювелірними напівпрозорими емалями. Зі зворотної сторони хреста лазерне гравіювання номеру нагороди.

Поверх хреста окремою деталлю кріпиться накладка. Накладка виготовлена методом штампування з латунних сплавів. Товщина металу 2,0 мм. Гальванічно вкрита шаром золота та ювелірними емалями, відповідно до ескізу.

Колодка являє собою складену та прошиту стрічку національних кольорів з металевим кріпленням до одягу зі зворотної сторони колодки у вигляді двох цангових затисків.

Габаритний розмір ордену 45*85 мм.

 

Секретар міської ради В.ДІДЕНКО

Начальник управління праці та соціального захисту населення С.ВОРОНЕЦЬКИЙ

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!