Рішення міської ради

Про встановлення надбавки за вислугу років Симчишину О.С.

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять третьої сесії

№3 від 26.09.2019 р.

 

Про встановлення надбавки за вислугу років Симчишину О.С.

 

Розглянувши подання секретаря міської ради Кривака М.М., в зв’язку з набуттям 14 вересня 2019 року міським головою Симчишиним О.С. права на встановлення надбавки за вислугу років (стаж служби в органах місцевого самоврядування станом на 14.09.2019 року становить 05 років) та керуючись ст.21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, пунктами 3 та 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 14 вересня 2019 року міському голові СИМЧИШИНУ Олександру Сергійовичу надбавку за вислугу років в розмірі 15% до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!