Рішення міської ради

Про встановлення пільги по сплаті земельного податку в січні-грудні 2016 року

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової третьої сесії

№2 від 29.12.2015 р.

 

Про встановлення пільги по сплаті земельного податку в січні-грудні 2016 року

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради та депутата міської ради В.Діденка, керуючись ст.284 Податкового кодексу України, ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити пільгу по сплаті земельного податку в січні-грудні 2016 року, звільнивши від його сплати:

1.1. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, спеціалізовані санаторії України для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державну прикордонну службу України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів (крім квартирно-експлуатаційного відділу м.Хмельницький Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України).

1.2. Благодійні організації, створені відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутків.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!