Рішення міської ради

Про встановлення пільги щодо земельного податку та орендної плати за землю на 2011 рік

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової третьої сесії

№25 від 12.01.2011 р.

 

 

Про встановлення пільги щодо земельного податку та орендної плати за землю на 2011 рік

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, з метою створення сприятливих умов для функціонування і розвитку бізнес - середовища в місті Хмельницькому, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, Законами України "Про оренду землі", "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити для усіх землевласників та землекористувачів, за виключенням земельних ділянок, на яких розташовані ринки, торгові ряди та торгові майданчики, пільгу до земельного податку та орендної плати за землю на 2011 рік, застосувавши для їх розрахунку додатковий понижуючий коефіцієнт 0,61.

2. Установити, що у випадках, коли орендна плата за землю з урахуванням понижуючого коефіцієнту становить менше, ніж трикратний розмір земельного податку, орендна плата встановлюється у трикратному розмірі земельного податку.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення другої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010р. №32 "Про застосування понижуючого коефіцієнту до ставок земельного податку та орендної плати в І кварталі 2011 року".

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!