Проекти рішень виконавчого комітету

Про встановлення розмірів внесків за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії споживачів МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»

Про встановлення розмірів внесків за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії споживачів МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»

 

Розглянувши клопотання та розрахунки подані МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», керуючись Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 129 «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання,  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Хмельницької міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити розміри внесків за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії споживачів  МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»  згідно з додатком.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Нестерука А.М.

 

Міський голова   О. СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!