Рішення міської ради

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2023 рік

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять четвертої сесії

№27 від 10.02.2023 р.

 

Внесені зміни:

рішенням 37-ї сесії міської ради від 25.01.2024 №8

 

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2023-2024 рік

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, з метою створення єдиного підходу до встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який буде застосовуватись при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів бюджету Хмельницької міської територіальної громади, комунальних підприємств та установ, кредитів, наданих під державні гарантії, а також інших джерел та керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об`єктів» із внесеними змінами, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на 2023-2024 рік граничний розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об'єктів за рахунок коштів бюджету Хмельницької міської територіальної громади, комунальних підприємств та установ, кредитів, наданих під державні гарантії, інших джерел, а саме нового та розпочатого будівництва, реконструкції, реставрації, ремонту, технічного переоснащення на рівні 14003 грн, що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8 для звичайних умов будівництва.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови М.Ваврищука, М.Кривака, В.Новачка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

(Внесено зміни в назву та пункт 1 відповідно до

рішення 37-ї сесії міської ради від 25.01.2024 №8)

 

File link
Розмір: 44 КБ
Формат: doc

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!