Рішення міської ради

Про встановлення військовій частині А 0553 розміру пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової десятої сесії

№19 від 29.12.2016 р.

 

Про встановлення військовій частині А 0553 розміру пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького

 

Розглянувши клопотання військової частини А 0553 та пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Порядком участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, затвердженим рішенням двадцять другої сесії Хмельницької міської ради від 17.12.2008 №23 із внесеними змінами та доповненнями, Законом України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити військовій частині А 0553 розмір пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького на рівні 0 (нуль) відсотку по забудові земельної ділянки за адресою Л.Толстого,4, в зв'язку з будівництвом:

- житлового будинку (згідно містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки №295/ГП-25.1-04 від 30.12.2014);

- чотирьох 18ти квартирних житлових будинків (І черга будівництво 18ти квартирного житлового будинку) (згідно містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки №176/ГП-25.1-04 від 03.08.2016).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління капітального будівництва.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!