Рішення міської ради

Про втрату чинності рішення дев’ятнадцятої сесії міської ради від 27.12.2017 №39

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№61 від 23.12.2020 р.

 

Про втрату чинності рішення дев’ятнадцятої сесії міської ради від 27.12.2017 №39

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визнати таким, що втратило чинність рішення дев’ятнадцятої сесії міської ради від 27.12.2017 №39 «Про затвердження Програми сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018–2029 роки та Порядку відшкодування частини витрат на виконання заходів Програми сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018-2029».

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - директора департаменту інфраструктури міста В.Новачка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!