Рішення міської ради

Про виконання рішень міської ради

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення десятої сесії

№44 від 28.09.2011 р.

 

 

Про виконання рішень міської ради

 

Заслухавши інформацію секретаря міської ради В.Лескова про хід виконання рішень міської ради та відповідно до статті 39 Регламенту Хмельницької міської ради VІ скликання, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію секретаря міської ради В.Лескова – прийняти до відома (додаток 1).

2. Зняти з контролю рішення міської ради як такі, що виконані (додаток 2).

 

Міський голова С.Мельник

 

Додаток 1

до рішення 10-ї сесії міської ради

від 28.09.2011 року №44

Інформація

про виконання рішень міської ради

№ 19 другої сесії від 30.08.2006 “Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького 24-квартирного житлового будинку і зовнішніх мереж електро-, газо-, водопостачання, водовідведення та зовнішнього освітлення по вул. Храновського 16/2, що перебувають у державній власності на праві оперативного управління відділу капітального будівництва управління внутрішніх справ України в Хмельницькій області”.

Рішення виконується. На даний час ВКБ УВС України в Хмельницькій області усуває недоліки щодо технічного стану зовнішніх мереж водопостачання.

 

№ 5 четвертої сесії від 31.10.2006 “Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького газових мереж садово-городнього кооперативу “Золота Нива”.

Рішення виконується. На даний час працює комісія щодо передачі у комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького газових мереж садово-городнього кооперативу “Золота Нива”.

 

№ 9 четвертої сесії від 31.10.2006 “Про затвердження переліку земельних ділянок, що можуть бути передані в оренду”.

Рішення виконується. Продано право оренди 32-х земельних ділянок.

 

№ 25 дванадцятої сесії від 26.06.2007 “Про затвердження переліків об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації”.

Рішення виконується. Додаток 1: укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень. Кошти від приватизації приміщень в повному обсязі надійшли до міського бюджету.

Додаток 2 пункт 1: виключено рішенням 21-ої сесії від 22.10.2008 № 24; пункти 2-4: укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень за результатами аукціонів. Кошти від приватизації приміщень в повному обсязі надійшли до міського бюджету. Пункт 5: приміщення виставлялось на аукціон 10 разів, на участь в аукціоні не надійшло жодної заяви. На сьогоднішній день висновок про вартість приміщення недійсний.

 

№ 7 шістнадцятої сесії від 30.01.2008 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу”.

Рішення виконується. По пунктам 1, 3, 4, 5, 6 додатку: укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень. Кошти від приватизації об’єктів в повному обсязі надійшли до міського бюджету; по пункту 2: укладено договір купівлі-продажу нежитлового приміщення. Кошти покупцем не сплачено. Управлінням комунального майна покупцю були направлені листи-вимоги щодо сплати коштів за об’єкт та штрафних санкцій. Рішенням Господарського суду Хмельницької області договір купівлі-продажу вказаного приміщення визнано недійсним. Постановою Рівненського апеляційного господарського суду вказане рішення залишено без змін. В стягненні з покупця неустойки в розмірі 20% від вартості об’єкта приватизації рішенням Господарського суду Хмельницької області відмовлено.

 

№ 9 сімнадцятої сесії від 02.04.2008 “Про затвердження Положення про міський фестиваль-конкурс народної хореографії “Весняний барвограй” ім. Володимира Глушенкова”.

Рішення виконується. В 2011 році фестиваль проводився 6-8 травня (обласний музично-драматичний театр ім. М.Старицького, Палац творчості дітей та юнацтва, майдан біля кінотеатру ім. Т.Шевченка). В фестивалі брали участь 15 танцювальних колективів (понад 300 учасників) з Вінниці, Житомира, Кривого Рогу, Алчевська, Хмельницького та Хмельницької області. Засновники фестивалю – Хмельницька міська рада, управління освіти Хмельницької міської ради, обласна організація Всеукраїнської спілки хореографів України, зразковий художній колектив України ансамбль танцю “Веснянка” загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів №24 м. Хмельницького, народний молодіжний ансамбль танцю “Веснянка” Центру національного виховання учнівської молоді.

 

№ 21 дев’ятнадцятої сесії від 06.08.2008 “Про затвердження переліків об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації”.

Рішення виконується. Додаток 1 пункти 1, 2, 3, 4, 5, 7: укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень. Кошти від приватизації приміщень в повному обсязі надійшли до міського бюджету; пункт 6: рішенням двадцять четвертої сесії міської ради від 08.04.2009 №28 нежитлове приміщення загальною площею 198,8 кв.м по вул. Зарічанській, 12а виключено з переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу та включено в перелік об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Додаток 2 пункт 5: укладено договір купівлі-продажу нежитлового приміщення. Кошти від приватизації вказаного приміщення надійшли до міського бюджету в повному обсязі; по пункту 3: укладено договір купівлі-продажу нежитлового приміщення. Термін сплати коштів за вказане приміщення не настав; по пунктам 1, 6: оголошувався 5 разів аукціон з продажу нежитлових приміщень, жодної заявки не надходило. Висновки про вартість приміщень недійсні. На сьогоднішній день управлінням призначена нова дата інвентаризації та оцінки вказаних об’єктів. Після проведення оцінки приміщень буде оголошено аукціон з їх продажу.

По пунктам 2, 4: оголошувався 5 разів аукціон з продажу нежитлових приміщень, жодної заявки не надходило. На сьогоднішній день висновки про вартість приміщень недійсні;

По пункту 7: ухвалою Хмельницького міськрайонного суду від 22.08.2008 зупинено виконання рішення дев’ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 06.08.2008 № 21 в частині включення до переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, нежитлового приміщення по вул. Проскурівській, 15 в м. Хмельницькому площею 595,5 кв.м. та на виконання зазначеної ухвали управлінням комунального майна 29.08.2008 прийнято наказ № 110 про зупинення виконання наказу управління комунального майна від 12.08.2008 № 95 “Про приватизацію нежитлових приміщень шляхом викупу та продажу на аукціоні” в частині приватизації нежитлового приміщення на вул. Проскурівській, 15. Рішенням 24 сесії міської ради від 08.04.2009 № 24 приміщення по вул. Проскурівській, 15 включено до переліку об’єктів міської комунальної власності, що не підлягають приватизації.

 

№ 33 дев’ятнадцятої сесії від 06.08.2008 “Про введення обмежень речових прав на об’єкти нерухомого майна, що знаходяться на території реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду”.

Рішення виконується. Проводиться інвентаризація застарілого житлового фонду, який підлягає реконструкції, з подальшою розробкою місцевої програми по реконструкції цього житлового фонду.

 

№ 57 дев’ятнадцятої сесії від 06.08.2008 “Про передачу міській раді квартир та коштів при будівництві житлових будинків по проспекту Миру, 94/1А та 94/1Б товариством з обмеженою відповідальністю “Хмельницькбудінвест”.

Рішення виконується. Рішенням 36-ї сесії від 26.05.2010 № 47 внесено зміни в дане рішення, якими ТОВ “Хмельницькбудінвест” змінено умови сплати коштів пайової участі у зв’язку з будівництвом житлових будинків по проспекту Миру, 94/1А та 94/1Б відповідно до чинного законодавства. Прийнято рішення 7-ї сесії міської ради від 15.06.2011 № 56, яким ТОВ “Хмельницькбудінвест” встановлено розмір та термін сплати коштів пайової участі в зв’язку з будівництвом житлового будинку по проспекту Миру, 94/1Б. На виконання даних рішень підготовлено проект договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста, який надано на підпис директору ТОВ “Хмельницькбудінвест”.

 

№ 10 двадцять першої сесії від 22.10.2008 “Про надання згоди на передачу в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду, зовнішніх мереж електро-, тепло-, газо-, водопостачання, водовідведення та мереж зовнішнього освітлення, які призначені для обслуговування житлового фонду та комплексу водопостачання, водовідведення станції Гречани державного територіально-галузевого об’єднання “Південно-Західна залізниця”.

Рішення виконується. Відповідно до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” державному територіально-галузевому об’єднанню “Південно-Західна залізниця” необхідно отримати згоду Міністерства транспорту та зв’язку на передачу в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду, зовнішніх мереж електро-, тепло-, газо-, водопостачання, водовідведення та мереж зовнішнього освітлення, які призначені для обслуговування житлового фонду та комплексу водопостачання, водовідведення станції Гречани. По більшості об’єктів державним територіально-галузевим об’єднанням “Південно-Західна залізниця” згоду про передачу не надано.

Зокрема, прийнято рішення виконавчого комітету від 23.06.2011 № 679 про затвердження актів приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитку по вул. Вокзальній, 133 та теплових мереж до житлових будинків по вул. Шевченка, 60 та Проскурівського підпілля,109. На даний час вищевказаний гуртожиток передано на баланс ЖЕК-1, а тепломережі на баланс КП “Хмельницьктеплокомуненерго”.

 

№ 41 двадцять першої сесії від 22.10.2008 “Про місцеву ініціативу щодо об’єктів культурної спадщини м. Хмельницького”.

Рішення виконується. Створено комісію із визначення об’єктів культурної спадщини м.Хмельницького, яка в результаті проведеної роботи розглянула та затвердила 122 об’єкти культурної спадщини. Управлінням архітектури та містобудування виготовлено паспорти об’єктів культурної спадщини та облікової документації.

 

№ 29 двадцять четвертої сесії від 08.04.2009 “Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду, об’єктів незавершеного будівництва, благоустрою, соціальної інфраструктури, інженерних споруд із зовнішніми мережами електро-, водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, які призначені для обслуговування військових містечок Хмельницького гарнізону та визначення такими, що втратили чинність рішень міської ради”.

Рішення виконується. Кабінетом Міністрів України від 11.11.2009 № 1345-р прийнято розпорядження “Про передачу майнових комплексів військових містечок у м. Хмельницькому”. Рішенням виконавчого комітету від 26.11.2009 № 1320 створена комісія з питань передачі в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду, об’єктів незавершеного будівництва, благоустрою, соціальної інфраструктури, інженерних споруд із зовнішніми мережами електро-, водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, які призначені для обслуговування військових містечок Хмельницького гарнізону. Питання затвердження актів приймання-передачі житлового фонду буде розглядатися паралельно з актами передачі земельних ділянок.

 

№ 32 двадцять четвертої сесії від 08.04.2009 “Про затвердження матеріалів вибору земельних ділянок та надання дозволу на розроблення проектів відведення земельних ділянок під будівництво об’єктів містобудування”.

Рішення виконується. Професійно-технічному навчальному закладу Хмельницькій об’єднаній технічній школі товариства сприяння обороні України під будівництво автодрому по вул. Раскової, 69А надані містобудівні умови та обмеження, Управлінню служби безпеки України в Хмельницькій області під будівництво 10-ти поверхового 45-ти квартирного житлового будинку з вбудованими офісами по вул. Раскової, 2б та товариству з обмеженою відповідальністю “Український матеріально-технічний ресурс” під будівництво 16-ти поверхового 103-х квартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими офісними приміщеннями, магазинами продовольчих та непродовольчих товарів, підземним паркінгом по вул. П.Мирного, 14/3б затверджено проекти землеустрою.

 

№ 12 двадцять шостої сесії від 27.05.2009 “Про передачу з комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького зовнішніх мереж газопостачання, телефонної каналізації, що призначені для обслуговування житлового будинку по вул. П.Мирного, 31/4 у власність відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз”, відкритого акціонерного товариства Подільська телефонна компанія “Мітел”.

Виконується. Підготовлені акти прийняття на баланс, договір та надіслані в управління житлово-комунального господарства для подальшого опрацювання.

 

№ 8 двадцять сьомої сесії від 24.06.2009 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні”.

Рішення виконується. По пункту 1 додатку: укладено договір купівлі-продажу нежитлового приміщення. Термін сплати коштів за вказане приміщення не настав. По пунктам 2, 3 додатку: укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень. Кошти від приватизації вказаних приміщень надійшли до міського бюджету в повному обсязі.

 

№ 32 двадцять сьомої сесії від 24.06.2009 “Про місцеву ініціативу мешканців вул. Яворницького”.

Рішення виконується. В 2006 році від пров. Жовтневого до буд №38 по вул. Яворницького та в 2010 році від буд № 38 по вул. Яворницького до прв. Заводського облаштовано 2080 кв.м. асфальтобетонного покриття.

Проїзжа частина дороги по вул. Прибузькій від вул. Трудової до гаражних масивів (800 п.м.) має частково асфальтобетонне покриття, покриття із залізобетонних плит та щебеневе покриття. Вказана ділянка дороги використовується як під’їзд до ряду установ, гаражних масивів та земельних ділянок, виділених різним установам для будівництва виробничих баз. Улаштування асфальтобетонного покриття по вул. Прибузькій від вул. Трудової до гаражних масивів (5700 кв.м) доцільно виконувати після завершення будівельних робіт. Орієнтовна вартість асфальтобетонного покриття – 2,2 млн. грн.

 

№ 23 двадцять восьмої сесії від 23.09.2009 “Про затвердження переліків об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації”.

Рішення виконується. Додаток 1 пункт 1: проведена незалежна оцінка приміщення, покупцю направлено проект договору купівлі-продажу. Покупець звернувся з клопотанням про відстрочення терміну укладення договору купівлі-продажу приміщення та продовження строку дії висновку про вартість вказаного об’єкта для укладення договору купівлі-продажу. Термін дії висновку про вартість об’єкта приватизації – нежитлового приміщення загальною площею 264,5 кв.м. по вул. Шевченка, 40/2 для укладення договору купівлі-продажу закінчився 08.12.2010.

Пункт 2: укладено договір купівлі-продажу нежитлового приміщення загальною площею 48/1 кв.м. по вул. Проскурівського підпілля, 48/1. Кошти покупцем не сплачені. Управлінням комунального майна покупцю були направлені листи-вимоги щодо сплати коштів за об’єкт та штрафних санкцій. Рішенням Господарського суду Хмельницької області договір купівлі-продажу приміщення розірвано. В ДВС направлено наказ про стягнення неустойки з покупця.

Додаток 2: по пунктам 1, 2 укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень. Кошти від приватизації об’єктів в повному обсязі надійшли до міського бюджету.

 

№ 70 двадцять восьмої сесії від 23.09.2009 “Про надання згоди на передачу в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитків та зовнішніх мереж, що призначені для їх обслуговування, які під час приватизації не ввійшли до статутних фондів господарських товариств, але перебувають в них на балансі і є державною власністю”

Рішення виконується. Відповідно до зазначеного рішення в комунальну власність міста прийнято 3 гуртожитки по вул. Чорновола, 60, вул. Тернопільській, 12/2, просп. Миру, 97/2.

Створені комісії з питань передачі гуртожитків підприємств: ВАТ “Хмельницьке авіапідприємство “Поділля-Авіа”, ВАТ “Хмельницький завод будівельних матеріалів”. Комісії розпочали свою роботу, проводиться оформлення актів приймання-передачі. Крім того створена комісія з питань передачі гуртожитку ВАТ “Хмельницьке БМУ-69”. Через відсутність необхідних документів на гуртожиток і зовнішніх мереж та співпраці зі сторони підприємства комісія розпочати свою роботу не має можливості. Для підготовки проекту рішення про створення комісії з питань передачі гуртожитків на адресу підприємства ВАТ “Хмельницьке АТП 16854”, направлено копію рішення сесії міської ради та листи щодо надання необхідного пакету документів і представника для участі в комісії з питань передачі. Зі сторони підприємства співпраця з даного питання відсутня. На цей час документів не надано представника в склад комісії не делеговано.

На адресу вищезгаданих підприємств та ФДМ України неодноразово були направлені звернення та проводилися наради з їх представниками щодо розгляду питання передачі.

 

№ 11 тридцятої сесії від 25.11.2009 “Про залишення цілісних майнових комплексів дев’ятиповерхового гуртожитку по вул. Свободи, 14-А та п’ятиповерхового гуртожитку по вул. Перемоги, 6 у статусі “гуртожиток” та надання дозволу на приватизацію їх жилих і нежилих приміщень”.

Рішення виконується. Відповідно до зазначеного рішення здійснюється приватизація жилих кімнат в гуртожитках по вул. Свободи, 14-А та вул. Перемоги, 6.

 

№ 12 тридцять третьої сесії від 26.02.2010 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу”.

Рішення виконується. По пунктам 1, 3 додатку: укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень. Кошти від приватизації вказаних приміщень надійшли до міського бюджету в повному обсязі. По пункту 2 додатку: проведена незалежна оцінка приміщення, покупцю направлено проект договору купівлі-продажу нежитлових приміщень.

 

№ 51 тридцять третьої сесії від 26.02.2010 “Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири №100 по вул. Лісогринівецькій,18”.

Рішення в стані виконання. Постановою Державної виконавчої служби в Хмельницькій області накладено заборону на вчинення міськвиконкомом будь-яких дій стосовно квартири №100 по вул. Лісогринівецькій, 18 для подальшого її розподілу. Управлінням ЖКГ буде підготовлено рішення про створення комісії для прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького квартири №100 по вул. Лісогринівецькій,18 за наявності всіх необхідних для того документів.

 

№ 42 тридцять четвертої сесії від 31.03.2010 “Про місцеву ініціативу мешканців будинків по вул. Зарічанській, 26/1, 32/1 та вул. Перемоги, 10б, 12”.

№ 41 тридцять п’ятої сесії від 28.04.2010 “Про місцеву ініціативу мешканців будинку по вул. Молодіжній, 2/3В”.

Рішення виконуються. Працівниками управління транспорту та зв’язку та відділу управління міським господарством спільно з працівниками обласної санітарно-епідеміологічної лабораторії та Хмельницької філії Українського державного центру радіочастот організовано та проведено виїзд на місця розташування базових станцій стільникового зв’язку, в тому числі на вул. Зарічанську, 30 та Молодіжну, 2 з метою проведення замірів електромагнітних випромінювань.

На основі висновків санітарно-епідеміологічної станції встановлено, що густина потоку енергії електромагнітних випромінювань (ЕМВ) передавальних антен базових станцій розміщених по місту, включаючи антени, які розміщені по вул. Зарічанській, 30 та Молодіжній, 2 не перевищує гранично допустимих рівнів (ГДР) відповідно до вимог “Державних санітарних норм правил захисту населення від впливу ЕМВ” № 239, 96.

Оператором товариства з обмеженою відповідальністю “Астеліт” проведено демонтаж трьох антен стільникового зв’язку, розміщених за адресою: вул. Зарічанська, 30.

30.07.2010 закритим акціонерним товариством “Київстар Дж.Ес.Ем.” також проведено демонтаж трьох антен стільникового зв’язку, розміщених за адресою: вул. Зарічанська, 30.

08.09.2011 закритим акціонерним товариством “Український мобільний зв’язок” проведено демонтаж двох антен стільникового зв’язку, розміщених за вказаною адресою.

Для зменшення соціально-психологічної напруги серед мешканців будинку вул. Молодіжної, 2/3В, згідно рекомендації висновку щодо стану електромагнітного випромінювання по місту Хмельницькому, наданого інститутом гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзеєва оператором мобільного зв’язку ЗАТ “Київстар” змінено розташування антени стільникового зв’язку, розміщеної на трубі котельні по вул. Молодіжній 2/3В.

На 4 сесії міської ради від 09.02.2011 прийнято рішення № 10 “Про затвердження Порядку погодження встановлення споруд електрозв’язку на території міста Хмельницького”.

 

№ 11 тридцять сьомої сесії від 30.06.2010 “Про включення до переліку майна та об’єктів, що перебувають у власності територіальної громади м. Хмельницького, нежитлових приміщень”.

Рішення виконується. Пункти 3, 7 додатку: виготовлені свідоцтва про право власності на об’єкти; пункти 1, 2, 4, 5, 6: замовлені свідоцтва про право власності на об’єкти.

 

№ 20 тридцять восьмої сесії від 08.09.2010 “Про втрату чинності рішення двадцять третьої сесії міської ради від 04.02.2009 р. № 36 та затвердження переліків об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації”.

Рішення виконується. Додаток 1 пункт 1: приміщення виставлялось на аукціон 7 разів. Пункти 2, 3, 4, 5: укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень. Кошти від приватизації вказаних приміщень надійшли до міського бюджету в повному обсязі. Пункт 6: приміщення по вул. Перемоги, 10Б загальною площею 558,5 кв.м. виключено з переліку об’єктів, які підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, згідно з рішенням сьомої сесії міської ради від 15.06.2011 № 15.

Додаток 2 пункти 1, 3: укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень. Кошти від приватизації вказаних приміщень надійшли до міського бюджету в повному обсязі. Пункт 2: проведена незалежна оцінка приміщення, покупцю направлено проект договору купівлі-продажу. Покупець звернувся з клопотанням про відстрочення терміну укладення договору купівлі-продажу приміщення. Термін дії висновку про вартість об’єкта приватизації для укладення договору купівлі-продажу закінчився 18.04.2011.

 

№ 76 тридцять восьмої сесії від 08.09.2010 “Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж і споруд електропостачання та передачу їх в постійне безоплатне користування ВАТ ЕК “Хмельницькобленерго”.

Рішення виконується. Прийнято рішення виконавчого комітету від 10.02.2011 № 145 про затвердження акту приймання–передачі в комунальну власність територіальної громади міста:

 1. зовнішніх мереж та споруд електропостачання, що призначені для обслуговування житлового будинку по вул. Лісогринівецькій, 16/2.
 2. КТП №714 та кабельних ліній до житлових будинків по вул. Волочиській, 19/1,19/2,19/3.
 3. зовнішніх мереж та споруд електропостачання, що призначені для обслуговування житлового будинку по вул. Ковпака, 20.
 4. КЛ-0,4 кВ ВРБ к-1 3х70-1х25, КЛ-0,4 кВ ВРБ к-2 3х70-1х25 до адмінбудинку по пров. Військоматському, 3.
 5. зовнішніх мереж та споруд електропостачання, що призначені для обслуговування житлового будинку по вул. Молодіжній, 2/3В.

В зв’язку з тим, що ВАТ ЕК “Хмельницькобленерго” відмовилося приймати в постійне безоплатне користування  об’єкти електропостачання, які перебувають в комунальній власності, питання щодо прийняття в комунальну власність інших об’єктів електропостачання на даний час розглянути немає можливості.

 

№ 77 тридцять восьмої сесії від 08.09.2010 “Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж і споруд газопостачання та передачу їх в постійне безоплатне користування ВАТ “Хмельницькгаз”.

Рішення виконується. Прийнято рішення виконавчого комітету від 10.02.2011 № 145 та від 24.02.2011 № 202 про затвердження актів приймання–передачі в комунальну власність територіальної громади міста:

 • зовнішніх мереж та споруд газопостачання мікрорайону Дивокрай вул. Джерельної, 21, 27 та третьої черги будівництва ТОВ “Хмельницький Уніком”;
 • зовнішніх мереж та споруд газопостачання мікрорайону Лезневе СТ “Лезневе” вул. Центральної, вул. Абрикосової, вул. Виноградної, вул. Джерельної, пров. Центрального;
 • зовнішніх мереж та споруд газопостачання мікрорайону Дубове СТ “Райдуга” (район польового учбового центру Академії ПВУ) вул. Тилової, вул. Гарматної, вул. Топографічної, вул. Арсенальної, вул. Артилерійської, вул. Танкодромної, вул. Зв’язкової, вул. Інженерної, вул. Танкової, вул. Заслонної, вул. Дозорної;
 • зовнішніх мереж та споруд газопостачання до житлових будинків по вул. Лісогринівецька, 16/2, вул. Ковпака, 20, вул. Молодіжна, 2/3В.

Відповідно до договору від 17.01.2011 вищевказані мережі передані в постійне безоплатне користування ВАТ “Хмельницькгаз”.

Інші об’єкти газопостачання не передані в комунальну власність в зв’язку з відсутністю необхідних документів та співпраці з боку власників зовнішніх мереж і споруд газопостачання.

 

№ 78 тридцять восьмої сесії від 08.09.2010 “Про передачу в постійне безоплатне користування відкритому акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” зовнішніх мереж та споруд газопостачання, які є комунальною власністю територіальної громади міста Хмельницького”.

Рішення виконується. Відповідно до договорів від 17.01.2011 та від 04.05.2011 зовнішні мережі газопостачання передані в постійне безоплатне користування ВАТ “Хмельницькгаз”, крім газової мережі до житлового будинку по вул. Храновського, 16/2, які перебувають на балансі ВКБ УВС України в Хмельницькій області. На даний час ВКБ УВС України в Хмельницькій області оформляються акти приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста.

 

Рішення які не виконуються:

 

№ 31 тринадцятої сесії від 17.09.2003 “Про надання згоди на передачу в комунальну власність територіальної громади м. Хмельницького дахової котельні житлового будинку №7 по вул. Завадського, товариства з обмеженою відповідальність “Інвертор”.

Рішення не виконується. Відповідно до листа директора МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” В.Скалія рішення не виконується. 18.10.2004 висновком експертизи № 68.03.01 16.18.04 Подільського експерно-технічного центру Держнаглядохоронпраці України засвідчено, що Хмельницьке міське комунальне підприємство “Хмельницьктеплокомуненерго” не спроможне почати виконувати роботи в процесі експлуатації устаткування підвищеної небезпеки при наданні послуг з теплопостачання споживачів, а саме: водонагрійних котлів вказаної дахової котельні в зв’язку з наявністю порушень, які були допущені при будівництві.

07.07.2006 було проведено обстеження котельні працівниками підприємства для прийняття її на баланс в присутності голови правління ОСББ “Добробут” М.Загнітко. При обстеженні було виявлено 20 недоліків, які ОСББ повинно було усунути.

За станом на серпень 2011 року ОСББ “Добробут” не надало інформації щодо усунення недоліків та не провело повторне обстеження котельні експертом експертно-технічного центру щодо спроможності виконувати роботи та експлуатувати обладнання підвищеної небезпеки з додержанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

 

№ 5 двадцять другої сесії від 28.12.2004 “Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади міста квартир, які належать відкритому акціонерному товариству енергопостачальної компанії “Хмельницькобленерго”.

Рішення не виконується. За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства О.Шаповала відповідно до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” відкритому акціонерному товариству енергопостачальної компанії “Хмельницькобленерго” необхідно отримати згоду Міністерства палива та енергетики України на передачу в комунальну власність територіальної громади міста квартир, які належать ВАТ ЕК “Хмельницькобленерго”. На даний час необхідних документів для підготовки проекту рішення про створення комісії з питань передачі в комунальну власність зазначених об’єктів ВАТ ЕК “Хмельницькобленерго” в УЖКГ не надано.

 

№ 17 другої сесії від 30.08.2006 “Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького 109-квартирного житлового будинку і зовнішніх мереж електро-, газо-, тепло-, водопостачання, водовідведення та зовнішнього освітлення по вул. Прибузькій 34/1, що перебувають у державній власності на праві оперативного управління відділу капітального будівництва управління внутрішніх справ України в Хмельницькій області”;

Рішення не виконується. В будинку по вул. Прибузькій 34/1 створено ОСББ. На даний час передано в комунальну власність міста та в постійне безоплатне користування ПАТ “Хмельницькгаз” мережі газопостачання до будинку. Для підготовки проекту рішення про створення комісії з питань передачі в комунальну власність міста зовнішніх мереж тепло-, водопостачання, водовідведення та мереж зовнішнього освітлення до житлового будинку по вул. Прибузькій, 34/1 на адресу ВКБ УВС України в Хмельницькій області направлено лист щодо надання копії свідоцтва про державну реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Прибузькій, 34/1, разом з експлуатаційними підприємствами провести обстеження і надати в управління житлово-комунального господарства акти технічного стану, згоду підприємств про прийняття на баланс (після прийняття в комунальну власність), довідку про склад та балансову вартість зовнішніх мереж тепло-, водопостачання, водовідведення та зовнішнього освітлення, які призначені для обслуговування вищевказаного житлового будинку. До цього часу документів ВКБ УВС України в Хмельницькій області не надано.

 

№ 18 другої сесії від 30.08.2006 “Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького 389-квартирного житлового будинку і зовнішніх мереж електро-, газо-, водопостачання, водовідведення та зовнішнього освітлення по вул. Озерній, 10/1, що перебувають у державній власності на праві оперативного управління відділу капітального будівництва управління внутрішніх справ України в Хмельницькій області”.

Рішення не виконується. В будинку по вул. Озерній, 10/1 створено ОСББ. На даний час передано в комунальну власність міста та в постійне безоплатне користування ПАТ “Хмельницькгаз” мережі газопостачання до будинку. Для підготовки проекту рішення про створення комісії з питань передачі в комунальну власність міста зовнішніх мереж тепло-, водопостачання, водовідведення та мереж зовнішнього освітлення до житлового будинку по вул. Озерній, 10/1 на адресу ВКБ УВС України в Хмельницькій області направлено лист щодо надання копії свідоцтва про державну реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Озерній, 10/1, разом з експлуатаційними підприємствами провести обстеження і надати в управління житлово-комунального господарства акти технічного стану, згоду підприємств про прийняття на баланс (після прийняття в комунальну власність), довідку про склад та балансову вартість зовнішніх мереж тепло-, водопостачання, водовідведення та зовнішнього освітлення, які призначені для обслуговування вищевказаного житлового будинку. До цього часу документів ВКБ УВС України в Хмельницькій області не надано.

 

№ 20 другої сесії від 30.08.2006 “Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького 38-квартирного житлового будинку і зовнішніх мереж електро-, газо-, водопостачання, водовідведення зовнішнього освітлення, трансформаторної підстанції по вул. Парковій, 6/2, що перебувають у державній власності на праві оперативного управління відділу капітального будівництва управління внутрішніх справ України в Хмельницькій області”.

Рішення не виконується. В будинку по вул. Парковій, 6/2 створено ОСББ. На даний час передано в комунальну власність міста та в постійне безоплатне користування ПАТ “Хмельницькгаз” мережі газопостачання до будинку. Для підготовки проекту рішення про створення комісії з питань передачі в комунальну власність міста зовнішніх мереж тепло-, водопостачання, водовідведення та мереж зовнішнього освітлення до житлового будинку по вул. Парковій, 6/2 на адресу ВКБ УВС України в Хмельницькій області направлено лист щодо надання копії свідоцтва про державну реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Парковій,6/2, разом з експлуатаційними підприємствами провести обстеження і надати в управління житлово-комунального господарства акти технічного стану, згоду підприємств про прийняття на баланс (після прийняття в комунальну власність), довідку про склад та балансову вартість зовнішніх мереж тепло-, водопостачання, водовідведення та зовнішнього освітлення, які призначені для обслуговування вищевказаного житлового будинку. До цього часу документів ВКБ УВС України в Хмельницькій області не надано.

 

№ 21 другої сесії від 30.08.2006 “Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького 114-квартирного житлового будинку і зовнішніх мереж електро-, газо-, водопостачання, водовідведення та зовнішнього освітлення по вул. Чорновола, 176/1, що перебувають у державній власності на праві оперативного управління відділу капітального будівництва управління внутрішніх справ України в Хмельницькій області”.

Рішення не виконується. В будинку по вул. Чорновола, 176/1 створено ОСББ. На даний час передано в комунальну власність міста та в постійне безоплатне користування ПАТ “Хмельницькгаз” мережі газопостачання до будинку. Для підготовки проекту рішення про створення комісії з питань передачі в комунальну власність міста зовнішніх мереж тепло-, водопостачання, водовідведення та мереж зовнішнього освітлення до житлового будинку по вул. Чорновола, 176/1 на адресу ВКБ УВС України в Хмельницькій області направлено лист щодо надання копії свідоцтва про державну реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Чорновола, 176/1, разом з експлуатаційними підприємствами провести обстеження і до 01.12.2010 надати в управління житлово-комунального господарства акти технічного стану, згоду підприємств про прийняття на баланс (після прийняття в комунальну власність), довідку про склад та балансову вартість зовнішніх мереж тепло-, водопостачання, водовідведення та зовнішнього освітлення, які призначені для обслуговування вищевказаного житлового будинку. До цього часу документів ВКБ УВС України в Хмельницькій області не надано.

 

№ 17 одинадцятої сесії від 30.05.2007 “Про місцеву ініціативу мешканців будинку № 25 по вул. Подільській”.

Рішення не виконується через відмову СП “Статус” здійснити відселення жителів будинку по провул. Соборному, 9, 11.

 

№ 15 чотирнадцятої сесії від 07.11.2007 “Про приватизацію пакету акцій відкритого акціонерного товариства “Фірма “Хмельницькбуд”.

Рішення не виконується. На запит управління комунального майна від ВАТ “Фірма “Хмельницькбуд” була отримана інформація про діяльність товариства, необхідна для опублікування в пресі повідомлення про продаж пакета акцій. У реєстратора – філії “Хмельницьке Центральне відділення Промінвестбанку” управлінням комунального майна отримана виписка з реєстру власників іменних цінних паперів та сертифікат акцій ВАТ “Фірма “Хмельницькбуд”, які належать міській раді. Вказані документи були передані філії “Хмельницький аукціонний центр” ДАК “Національна мережа аукціонних центрів” для проведення аукціону по продажу пакету акцій. У зв’язку з відсутністю потенційного покупця документи повернуто до управління комунального майна Хмельницької міської ради.

 

№ 51 дев’ятнадцятої сесії від 06.08.2008 “Про місцеву ініціативу щодо передачі у комунальну власність територіальної громади міста 108-квартирного житлового будинку по вул. Свободи, 6а”.

Рішення не виконується. Відповідно до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” неодноразово на адресу власника будинку ВАТ “Центрстальконструкція” були направлені звернення щодо надання необхідного пакету документів для підготовки проекту рішення про створення комісії з питань передачі в комунальну власність міста 108-квартирного житлового будинку по вул. Свободи, 6а. На даний час документів не отримано.

 

№ 45 двадцять другої сесії від 17.12.2008 “Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власності територіальної громади міста гуртожитку колективного виробничого підприємства “ПМК-33” по вул. Зарічанській, 14А, зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення, електричних кабельних ліній, зовнішніх мереж та систем газопостачання”.

Рішення не виконується. Даний гуртожиток є власністю орендарів колективного виробничого підприємства “ПМК-33”, тому питання його передачі в комунальну власність територіальної громади вирішують загальні збори орендарів (співвласників) КВП “ПМК-33”. На цей час рішення про надання згоди на передачу в комунальну власність територіальної громади міста зазначеного гуртожитку  КВП “ПМК-33” не прийнято.

 

№ 70 двадцять четвертої сесії від 08.04.2009 “Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитку по вул. Тернопільській, 40 та зовнішніх мереж електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення, які призначені для його обслуговування, Хмельницького професійного ліцею електроніки”.

Рішення не виконується. Гуртожиток по вул. Тернопільській, 40 знаходиться в державній власності, у сфері управління Міністерства освіти і науки України, на балансі Хмельницького професійного ліцею електроніки, який підпорядкований управлінню освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації. Відповідно до Закону України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” рішення щодо передачі гуртожитку у власність відповідної територіальної громади приймає власник гуртожитку або суд. На даний час рішення про надання згоди на передачу зазначеного гуртожитку в комунальну власність міста вищевказаними установами не прийнято.

 

№ 25 двадцять сьомої сесії від 24.06.2009 “Про місцеву ініціативу щодо передачі громадянам земельної ділянки по вул. Раскової для ведення садівництва”.

Рішення не виконується. Ректор Національної академії Державної прикордонної служби України надав відмову щодо припинення права постійного користування земельною ділянкою по вул. Раскової.

 

№ 17 тридцять шостої сесії від 26.05.2010 “Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитків та зовнішніх мереж, що призначені для їх обслуговування, які є об’єктами права державної власності та перебувають у повному господарському віданні чи в оперативному управлінні підприємств, установ, організацій з управління житловим фондом незалежно від форм власності”.

Рішення не виконується. На адреси підприємств неодноразово направлені листи щодо надання необхідного пакету документів та представника в комісію з питань передачі. На даний час:

 • керівництво ВАТ “Новатор” відмовилося передавати гуртожитки по вул. Тернопільській, 36, 38 та вул. Молодіжній, 15/1;
 • керівництво Державного підприємства “Хмельницький науководослідний інститут землеустрою” не надало необхідних документів та представника в комісію (гуртожиток по вул. Будівельників, 23);
 • керівництво Хмельницької дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” направило дане рішення Міністерству транспорту та зв’язку для надання дозволу на передачу гуртожитку по вул. Кам’янецькій, 169 в комунальну власність територіальної громади міста. На даний час Міністерство дозволу не надало;
 • керівництво відкритого акціонерного товариства “Хмельницьке авіапідприємство “ПоділляАвіа” не надало необхідних документів (гуртожиток по вул. Пілотській, 2/1).

 

Секретар міської ради В.Лесков

 

Додаток 2

до рішення 10-ї сесії міської ради

від 28.09.2011 року №44

Пропонується зняти з контролю рішення:

№ 21 десятої сесії від 12.02.2003 “Про надання дозволу УМВС України Хмельницької області на реконструкцію приміщення бувшої школи №20 по вул. Волочиській, 19 під житловий будинок”.

Рішення виконано. Рішенням № 60 4-ї сесії від 09.02.2011 внесено зміни в дане рішення, якими УМВС України в Хмельницькій області змінено умови передачі квартир. На виконання рішення забезпечено житлом сім’ї двох працівників МВС України в Хмельницькій області, які перебували на квартирному обліку.

 

№ 7 дев’ятнадцятої сесії від 18.11.2004 “Про згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади міста 216-квартирного житлового будинку по Львівському шосе, 55, що перебуває на балансі відкритого акціонерного товариства “Катіон”.

Рішення виконано. Прийнято рішення виконавчого комітету від 16.08.2006 № 588 про затвердження акту приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади міста 216-квартирного житлового будинку по Львівському шосе, 55, що перебуває на балансі відкритого акціонерного товариства “Катіон”. На даний час вищевказаний будинок передано на баланс ЖЕК № 3.

 

№ 10 двадцять сьомої сесії від 23.12.2005 “Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади міста другого під’їзду житлового будинку та зовнішніх мереж теплопостачання та зовнішнього освітлення по вул. Прибузькій, 36/1, що перебувають у державній власності на правах оперативного управління Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького”.

Рішення виконано. Прийнято рішення виконавчого комітету від 11.11.2010 № 1469 про затвердження акту приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади міста другого під’їзду житлового будинку та зовнішніх мереж теплопостачання та зовнішнього освітлення по вул. Прибузькій, 36/1, що перебувають у державній власності на правах оперативного управління Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького. На даний час вищевказаний будинок передано на баланс ЖЕК № 2.

 

№ 10 тридцятої сесії від 25.11.2009 “Про надання згоди на безоплатне приймання в комунальну власність територіальної громади міста комплектних трансформаторних підстанцій, трансформаторної підстанції та кабельних ліній до житлових будинків, що перебувають на балансі відділу капітального будівництва Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області”.

Рішення виконано. Прийнято рішення виконавчого комітету від 10.02.2011 № 145 про затвердження акту приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста комплектних трансформаторних підстанцій, трансформаторної підстанції та кабельних ліній до житлових будинків, що перебувають на балансі відділу капітального будівництва Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області.

 

№ 11 тридцять третьої сесії від 26.02.2010 “Про затвердження Положення міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання в новій редакції”.

Виконано. До сфери діяльності Центру належать 25 клубів за місцем проживання, що здійснюють творчу, культурно-мистецьку, спортивну роботу в позанавчальний час з метою виховання національно-свідомого та фізично здорового молодого покоління. Із них 9 клубів – на бюджетному утриманні, 15 – працюють на умовах госпрозрахунку, 1 – поєднує у собі і госпрозрахункове і бюджетне фінансування: 1 – естетичного напрямку; 1 – по роботі з дітьми з обмеженими фізичними можливостями; 15 – спортивного напрямку; 9 – різнопрофільні (клуби за інтересами).

Педагогічні працівники Центру організовують і забезпечують діяльність гуртків, секцій, виходячи із запитів відвідувачів.

На початку 2010-2011 навчального року з метою популяризації роботи клубів за місцем проживання та залучення більшої кількості дітей до занять у клубах виготовлено інформаційні плакати про напрямки роботи підліткових клубів, їх адреси та запрошення (у кількості 10 штук на кожен навчальний заклад) для безкоштовного відвідування спортивних клубів дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, які разом із супровідними листами вручено навчальному закладу. Як результат – протягом року постійних відвідувачів клубів 1100 осіб, з них 700 осіб займаються у спортивних клубах, що працюють на умовах госпрозрахунку (в т.ч. 170 дітей пільгових категорій); у бюджетних клубах займалось 400 дітей.

Педагоги Центру проводять постійну роботу з виявлення дітей та підлітків, які опинилися в складних життєвих обставинах, ведуть спостереження над ними. Організовують гурткову та секційну роботу, здійснюють профілактичну роботу щодо попередження негативних явищ в молодіжному середовищі. Протягом 2010 року велися спостереження за 42 дітьми та сім’ями (складено 42 акти обстеження житлово-побутових умов), які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з подальшим залученням дітей до занять у клубах, до спортивних та культурно-масових заходів, організованих Центром. Профілактична робота проводиться у співпраці з інспекторами відділу кримінальної міліції у справах дітей, навчальними закладами, психологами соціальної допомоги молоді. Проводились бесіди з профілактики правопорушень, тютюнопаління, наркоманії за участю працівників правоохоронних органів, юристів, психологів, лікарів-наркологів.

Здійснюється організація та проведення спортивних і культурно-масових заходів для дітей: до зимових народних свят, до Дня Соборності України, до Міжнародного жіночого Дня, до Великодніх свят, до Дня гумору, до Дня довкілля, до Всесвітнього дня книги, до Дня матері та сім'ї, до Міжнародного дня захисту дітей, до Дня молоді, до Дня Івана Купала, до Дня незалежності України, з нагоди відзначення Дня міста, до Міжнародного дня музики, до Дня працівників освіти, до Дня української писемності, до Дня студента, до Дня батька, до Дня Св. Миколая, новорічних свят як по клубах так і в мікрорайонах міста.

З метою формування у дітей почуття патріотизму, загальнолюдських цінностей, виховання національної свідомості, гуманізму, доброзичливості проведено ряд заходів до Дня Захисника Вітчизни, до річниці визволення Хмельниччини від німецько-фашистських загарбників, До Дня Перемоги, до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, до Дня Конституції України, до річниці початку Великої Вітчизняної війни, до Дня партизанської слави, до Дня українського козацтва, до Дня пам’яті жертв голодомору, до Дня Збройних сил України. У кожному дитячому клубі оформлено куточок державної символіки.

Спортивні клуби працюють за напрямками: атлетизм, бодібілдинг, шейпінг, карате, рукопашний бій, кікбоксинг, східні, спортивні та бальні танці. Педагогічні працівники Центру протягом року систематично організовують змагання серед учасників клубів з настільного тенісу, більярду, шахів, з міні-футболу серед дворових команд, “Тато, мама, я – спортивна сім’я”, “Веселі старти”.

Від діяльності госпрозрахункових клубів за рік надійшло 140,0 тис. грн.

 

№ 34 тридцять третьої сесії від 26.02.2010 “Про внесення змін в договори від 25.08.2009р. № 42 та від 31.07.2009р. № 38”.

Рішення виконано. Договір № 42 від 25.08.2009 переукладено відповідно до рішення 38-ї сесії від 08.09.2010 № 56 із зазначенням графіку сплати коштів пайової участі та зареєстровано від 08.10.2010 № 97. На виконання рішення внесені зміни в договір від 31.07.2009 № 38 шляхом укладання додаткової угоди від 17.03.2010. Договірні зобов’язання виконані в повному обсязі.

 

№ 36 тридцять третьої сесії від 26.02.2010 “Про внесення змін в договір від 12.02.2008р. №8”.

Рішення виконано. Внесено зміни в договір від 12.02.2008 № 8 шляхом укладання додаткової угоди від 22.03.2010. Договірні зобов’язання виконані в повному обсязі.

 

№ 20 тридцять шостої сесії від 26.05.2010 “Про надання дозволу комунальному підприємству “Чайка” на передачу під заставу банківській установі майнових прав по договорах про надання послуг з прання білизни для отримання кредиту (овердрафту)”.

Рішення виконано. Термін дії договору про надання овердрафту № 01/355-2010О закінчився 05.09.2011. По даному договору заборгованість відсутня, застава вивільнена.

 

№ 12 тридцять сьомої сесії від 30.06.2010 “Про затвердження переліків об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації”.

Рішення виконано. Додаток 1 п.1: укладено договір купівлі-продажу нежитлового приміщення. Кошти від приватизації вказаного приміщення надійшли до міського бюджету в повному обсязі. Додаток 2 п.п. 1, 2 додатку: укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень. Кошти від приватизації вказаних приміщень надійшли до міського бюджету в повному обсязі.

 

№ 15 тридцять восьмої сесії від 08.09.2010 “Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду та зовнішніх мереж, що призначені для його обслуговування, які перебувають на балансі відкритого акціонерного товариства “Хмельницькм’ясо”.

Рішення виконано. Прийнято рішення виконавчого комітету від 23.06.2011 № 678 про затвердження акту приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду та зовнішніх мереж, що призначені для його обслуговування, які перебувають на балансі відкритого акціонерного товариства “Хмельницькм’ясо”. На даний час житловий фонд передано на баланс ЖЕК 5.

 

№ 18 тридцять восьмої сесії від 08.09.2010 “Про надання дозволу Хмельницькій житлово-експлуатаційній конторі №6 на відкриття кредитування у формі овердрафту”.

Відкриття кредитування у формі овердрафту не відбулося.

 

№ 19 тридцять восьмої сесії від 08.09.2010 “Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності”.

Рішення виконано. Управлінням комунального майна укладено договори тимчасового користування.

 

№ 21 тридцять восьмої сесії від 08.09.2010 “Про продовження строку оренди Хмельницькому обласному психоневрологічному диспансеру приміщення по вул. Кам’янецькій, 99”.

Рішення виконано. 30 грудня 2010 року укладено договір оренди приміщення.

 

№ 70 тридцять восьмої сесії від 08.09.2010 “Про зарахування товариству з обмеженою відповідальністю “Дельта-С” вартості нежитлового приміщення, насосних агрегатів та ремонтних робіт в рахунок сплати пайового внеску на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького та надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста нежитлового приміщення по вул. Зарічанській, 26”.

Рішення виконано. Рішенням виконавчого комітету від 09.12.2010 № 1592 створена комісія з безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста дитячого спортивно-оздоровчого клубу площею 114,1 кв.м. та затверджено акт безоплатного приймання-передачі даного приміщення рішенням виконавчого комітету від 13.01.2011 № 8.

 

№ 86 тридцять восьмої сесії від 08.09.2010 “Про продовження строку оренди приміщення міської комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю “Поллар”:

Рішення виконано. 29 грудня 2010 року укладено договір оренди приміщення.

 

№ 12 другої сесії від 15.12.2010Про зміну найменування Центру реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів з розумовою відсталістю “Школа життя” та затвердження Положення про Хмельницький міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Школа життя”.

Рішення виконано. Відповідно до ст. 89 Бюджетного кодексу починаючи з 2011 року до видатків, що повинні здійснюватись з міського бюджету, які враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів (на 2011 рік – 702,7 тис. грн.), належать видатки на утримання центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Враховуючи внесені зміни, приведено у відповідність до вимог ст. 89 Бюджетного кодексу назву реабілітаційної установи, а саме: змінено найменування Центру реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів з розумовою відсталістю “Школа життя” на Хмельницький міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Школа життя” та затверджено Положення про Хмельницький міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Школа життя”.

Проведено державну реєстрацію юридичної особи, реєстрацію у ДПІ м.Хмельницького і ПФУ м.Хмельницького та повідомлено про зміну найменування установи всім організаціям, з якими перебуває у договірних відносинах. Виготовлено печатку та штамп з новою назвою установи.

 

Пункт 3 пропозицій та зауважень, висловлених на черговій дев’ятій сесії від 10.08.2011 щодо виконання робіт по ремонту дорожнього покриття від вул. П.Мирного до вул. М.Залізняка, 34.

Виконано. За даними управління житлово-комунального господарства в серпні поточного року ліквідовані пошкодження дорожнього покриття проїжджої частини дороги від вул. П.Мирного до буд. № 34 по вул. М.Залізняка.

 

Пункт 5 пропозицій та зауважень, висловлених на черговій дев’ятій сесії від 10.08.2011 щодо надання звіту про використання коштів, виділених на заходи в галузі фізкультури і спорту, в тому числі які були виділені на утримання ПФК “Динамо” м. Хмельницький.

Виконано. На заходи в галузі фізичної культури і спорту в 2011 році виділено 843,0 тис. грн., в т.ч. на підготовку та участь у Всеукраїнських змаганнях міської футбольної команди ПФК “Динамо” – 260 тис. грн. З них за січень-серпень використано 196,5 тис. грн. на: харчування під час НТЗ – 112,2 тис. грн., проживання під час НТЗ – 7,1 тис. грн., участь в календарних іграх – 77,2 тис. грн., (транспортні послуги – 53,0 тис. грн., харчування – 13,6 тис. грн., проживання – 10,6 тис. грн.).

 

Секретар міської ради В.Лесков

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!