Рішення міської ради

Про залишення цілісного майнового комплексу гуртожитку по вул. Курчатова, 17 у статусі “гуртожиток” та надання дозволу на приватизацію його житлових і нежитлових приміщень (крім квартир №612, 617, 619, 620, 623 в гуртожитку по вул. Курчатова, 17, які пере

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тринадцятої сесії

№13 від 14.12.2011 р.

 

 

Про залишення цілісного майнового комплексу гуртожитку по вул. Курчатова, 17 у статусі “гуртожиток” та надання дозволу на приватизацію його житлових і нежитлових приміщень (крім квартир №612, 617, 619, 620, 623 в гуртожитку по вул. Курчатова, 17, які перебувають у власності ПАТ “Укртелеком”)

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та керуючись Законом України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Залишити цілісний майновий комплекс гуртожитку по вул. Курчатова, 17 у статусі «гуртожиток» та надати дозвіл на приватизацію його житлових і нежитлових приміщень (крім квартир № 612, 617, 619, 620, 623 в гуртожитку по вул. Курчатова, 17, які перебувають у власності ПАТ “Укртелеком”).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова та управління комунального майна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства.

 

Міський голова С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!