Рішення міської ради

Про залишення житлових комплексів гуртожитків у статусі гуртожитків та надання дозволу на приватизацію їх жилих і нежилих приміщень

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової дев’ятнадцятої сесії

№10 від 23.09.2022 р.

 

Про залишення житлових комплексів гуртожитків у статусі гуртожитків та надання дозволу на приватизацію їх жилих і нежилих приміщень

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Залишити житловий комплекс гуртожитку на вул.Зарічанській,14/А (крім приміщень, які належать на праві власності іншим фізичним та юридичним особам на підставі договорів купівлі - продажу, дарування, поділу нерухомого майна, на підставі рішення господарського суду Хмельницької області) у статусі гуртожитку та надати дозвіл на приватизацію його жилих і нежилих приміщень.

2. Залишити житлові комплекси малосімейного гуртожитку на прс.Миру,99/4 та гуртожитку для працівників на вул.Прибузькій,44 (квартира №149) у статусі гуртожитків та надати дозвіл на приватизацію їх жилих і нежилих приміщень.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови - директора департаменту інфраструктури міста В.Новачка та управління житлової політики і майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!