Рішення міської ради

Про заснування премії міського голови кращим учням закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової сорок п’ятої сесії

№2 від 25.09.2020 р.

 

Внесені зміни:

рішенням 5-ї сесії міської ради від 21.04.2021 №66

рішенням 18-ї сесії міської ради від 09.09.2022 №8

рішенням 31-ї сесії міської ради від 28.07.2023 №29

 

Про заснування премії міського голови кращим учням закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету виконавчого комітету Хмельницької міської ради, клопотання Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, з метою матеріального стимулювання і заохочення учнівської молоді за високі успіхи у навчанні, підтримки розвитку її інтересів, схильностей та обдаровувань, керуючись Законом України «Про освіту», Законом України «Про повну загальну середню освіту», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Заснувати премію міського голови кращим учням закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади.

2. Затвердити Положення про премію міського голови кращим учням закладів освіти Хмельницької міської територіальної громади згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради у редакції

рішення 31-ї сесії міської ради від 28.07.2023р. №29

 

ПОЛОЖЕННЯ

про премію міського голови кращим учням закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади

 

1. Загальні положення

1.1. Премія міського голови кращим учням закладів освіти Хмельницької міської територіальної громади (далі – премія міського голови) призначається розпорядженням Хмельницького міського голови за поданням Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради з метою матеріального стимулювання і заохочення учнівської молоді за високі успіхи у навчанні, підтримки розвитку її інтересів, схильностей та обдаровувань, забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості у сучасному суспільстві.

 

2. Порядок призначення премії міського голови

2.1. Премія міського голови призначається випускникам закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади, які у поточному навчальному році отримали 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з навчальної дисципліни / 200 балів з однієї навчальної дисципліни за результатами національного мультипредметного тесту.

2.2. Премія призначається розпорядженням Хмельницького міського голови, яке є підставою для вручення Сертифіката про призначення премії міського голови та здійснення виплати грошової винагороди.

2.3. Виготовлення Сертифікатів про призначення премії міського голови забезпечує Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

 

3. Порядок висування кандидатів

3.1. Кандидатури учнів, які отримали 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з навчальної дисципліни / 200 балів з однієї навчальної дисципліни за результатами національного мультипредметного тесту, для призначення премії міського голови подають заклади загальної середньої освіти, які затверджені Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради у мережі закладів освіти Хмельницької міської територіальної громади, шляхом подання листа-клопотання щодо призначення премії міського голови.

3.2. У листі-клопотанні обов’язково зазначається інформація про учня (ученицю): прізвище, ім’я та по батькові, навчальна дисципліна, з якої за результатами зовнішнього незалежного оцінювання отримано 200 балів / 200 балів з однієї навчальної дисципліни за результатами національного мультипредметного тесту.

3.3. До листа-клопотання про призначення стипендії додається копія сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання / національного мультипредметного тесту або копія інформаційної карки до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання / національного мультипредметного тесту.

3.4. Пропозиції щодо кандидатур на призначення премії міського голови подаються Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради протягом двох робочих днів з дня оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання / національного мультипредметного тесту на офіційному вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти.

 

4. Фінансування видатків, пов’язаних з виплатою премії міського голови

4.1. Виплата премії міського голови здійснюється за рахунок коштів бюджету Хмельницької міської територіальної громади, передбачених на утримання закладів освіти та здійснення заходів, що фінансуються через Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

4.2. Відзначення випускників закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади, які отримали 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання / 200 балів з однієї навчальної дисципліни за результатами національного мультипредметного тесту, здійснюється шляхом вручення Сертифікатів про призначення премії міського голови та виплати одноразової грошової винагороди у розмірі 10 000 грн за результатами зовнішнього незалежного оцінювання / 5 000 грн за результатами національного мультипредметного тесту (без врахування оподаткування):

- за кожну навчальну дисципліну окремо, з якої отримано 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання;

- за кожну навчальну дисципліну окремо, з яких отримано 200 балів за результатами національного мультипредметного тесту.

4.3. Фінансування виплати премії міського голови здійснюється шляхом перерахування коштів на особистий картковий рахунок отримувача премії або уповноваженої особи, відкритий у банківській установі України.

 

Секретар міської ради Віталій ДІДЕНКО

В. о. директора Департаменту Ольга КШАНОВСЬКА

 

(У назві та по тексту рішення слова «міста Хмельницького» замінити

на слова «Хмельницької міської територіальної громади»

у відповідних відмінках відповідно до

рішення 5-ї сесії міської ради від 21.04.2021 №66)

(Додаток викладено у новій редакції відповідно до рішення

рішення 31-ї сесії міської ради від 28.07.2023 №29)

 

File link
Розмір: 25 КБ
Формат: docx

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!