Рішення міської ради

Про затвердження архітектурних типів стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Хмельницького

 

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцятої сесії

№78 від 31.01.2018 р.

 

Про затвердження архітектурних типів стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Хмельницького

 

Розглянувши звернення департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, на виконання рішення 13-ої сесії Хмельницької міської ради від 22.03.2017 №30, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити архітектурні типи стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Хмельницького згідно з додатками.

2. Зобов'язати суб'єктів господарювання виконувати опорядження фасадів стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у відповідності до затверджених архітектурних типів.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління архітектури та містобудування.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 2699 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!