Рішення міської ради

Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Хмельницькою міською радою

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять сьомої сесії

№23 від 30.04.2014 р.

 

Втратило чинність відповідно до:

рішення 2-ї сесії міської ради від 23.12.2020 №56

 

Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Хмельницькою міською радою

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та клопотання Центру надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради, з метою організації надання адміністративних послуг, визначення порядку та процедур їх надання, поліпшення якості надання адміністративних послуг, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про адміністративні послуги" та Постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013р. №44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити інформаційні і технологічні картки адміністративних послуг, які надаються Хмельницькою міською радою (додаються).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова С.Мельник

File link
Розмір: 5785 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!