Проекти рішень міської ради

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є Хмельницька міська рада та втрату чинності рішень

Файл Завантажити (351.74 КБ)

 

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є Хмельницька міська рада та втрату чинності рішень

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради та з метою організації надання адміністративних послуг, визначення порядку та процедури їх надання, приведення у відповідність до норм чинного законодавства інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Хмельницькою міською радою, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013р. № 44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити інформаційні і технологічні картки адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є Хмельницька міська рада (додатки 1-20).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 25.12.2014 р. №919 «Про затвердження Реєстру адміністративних послуг Хмельницької міської ради та її виконавчих органів та Реєстру інших послуг виконавчих органів Хмельницької міської ради та втрату чинності рішення виконавчого комітету», рішення тридцять сьомої сесії Хмельницької міської ради від 30.04.2014 р. №23 «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Хмельницькою міською радою», рішення сімнадцятої сесії  Хмельницької міської ради від 20.09.2017 р. № 38 «Про внесення змін до рішення 37-ої сесії Хмельницької міської ради від 30.04.2014 р. №23 «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Хмельницькою міською радою», рішення дев’ятнадцятої сесії  Хмельницької міської ради від 27.12.2017 р. № 53 «Про внесення змін до рішення 37-ої сесії Хмельницької міської ради від 30.04.2014 р. №23 «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Хмельницькою міською радою» із внесеними змінами рішенням 17-ої сесії Хмельницької міської ради від 20.09.2017 року №38» та рішення двадцять другої сесії  Хмельницької міської ради від 04.07.2018 р. № 46 «Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Хмельницької міської ради від 30.04.2014 р. №23 «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Хмельницькою міською радою».

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю. Сабій та начальника управління адміністративних послуг О.Хохлова.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 949 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!