Рішення міської ради

Про затвердження Концепції розвитку цифрових компетентностей жителів Хмельницької міської територіальної громади

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сьомої сесії

№7 від 14.07.2021 р.

 

Про затвердження Концепції розвитку цифрових компетентностей жителів Хмельницької міської територіальної громади

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, з метою забезпечення запровадження принципів державної політики розвитку цифрового суспільства, цифрових навичок та цифрових прав громадян, поширення використання державних та місцевих електронних сервісів, їх доступності для громадян, відповідно до вимог законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про Національну програму інформатизації», «Про електронні документи і електронний документообіг», «Про інформацію», постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 №56 «Деякі питання цифрового розвитку», розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.03.2021р. №167-р «Про розвиток цифрових компетентностей в суспільстві України», Стратегічного плану розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки, Програми цифрового розвитку на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради від 23.12.2020 №22, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Концепцію розвитку цифрових компетентностей жителів Хмельницької міської територіальної громади (далі – Концепція) згідно з додатком.

2. Виконавчим органам міської ради передбачати заходи щодо розвитку цифрових компетентностей жителів Хмельницької міської територіальної громади при підготовці внесення змін до діючих програм, безпосередньо пов’язаних з досягненням мети, визначеної в Концепції.

3. Хмельницькому міському комунальному підприємству «Хмельницькінфоцентр» спільно з виконавчими органами міської ради забезпечити в межах компетенції вжиття заходів, спрямованих на реалізацію Концепції.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови та керуючого справами.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 209 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!