Рішення міської ради

Про затвердження Лаврентія А.С. на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та про умови оплати праці Лаврентія А.С.

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення першої сесії

№17 від 02.12.2010 р.

 

 

Про затвердження Лаврентія А.С. на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та про умови оплати праці Лаврентія А.С.

 

У відповідності до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, Закону України “Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.94 р. №414 "Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці", та враховуючи результати таємного голосування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити з 02 грудня 2010 року Лаврентія Анатолія Степановича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Присвоїти з 02 грудня 2010 року заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лаврентію Анатолію Степановичу 7 (сьомий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

3. Встановити з 02 грудня 2010 року заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лаврентію Анатолію Степановичу наступні надбавки:

3.1. надбавку до посадового окладу за 7 (сьомий) ранг посадової особи місцевого самоврядування;

3.2. надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;

3.3. надбавку у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, - в розмірі 10 % посадового окладу.

4. Надавати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лаврентію А.С. матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно; допомогу на оздоровлення, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно при виході у відпустку.

5. Преміювання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лаврентія А.С. здійснювати в межах коштів, передбачених на преміювання, та в межах економії коштів на оплату праці в розмірах, визначених розпорядженням міського голови для працівників виконавчого апарату.

 

Міський голова С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!