Рішення міської ради

Про затвердження на посадах заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та на посаді керуючого справами виконавчого комітету

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення першої сесії

№16 від 08.12.2020 р.

 

Про затвердження на посадах заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та на посаді керуючого справами виконавчого комітету

 

Розглянувши пропозиції Хмельницького міського голови Симчишина О.С., відповідно до ст.ст.3,10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити з 09 грудня 2020 року КРИВАКА Михайла Михайловича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Затвердити з 09 грудня 2020 року ВАВРИЩУКА Миколу Васильовича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

3. Затвердити з 09 грудня 2020 року НОВАЧКА Василя Пилиповича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту інфраструктури міста.

4. Затвердити з 21 грудня 2020 року ПРИМУША Романа Борисовича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

5. Затвердити з 09 грудня 2020 року САБІЙ Юлію Сергіївну на посаді керуючого справами виконавчого комітету.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 137.83 КБ
Формат: rtf
File link
Розмір: 137.44 КБ
Формат: rtf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!