Рішення виконавчого комітету

"Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади та втрату чинності рішення виконкому"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22.07.2021 №723

Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади та втрату чинності рішення виконкому

Розглянувши звернення Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.08 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30.07.10 № 259 «Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів», враховуючи розроблені Державним підприємством «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» норми надання послуг з вивезення побутових відходів та середню щільність відходів, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити норми надання послуг з вивезення побутових відходів та середню щільність відходів на території Хмельницької міської територіальної громади згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 22.09.2016 року № 673 «Про затвердження норм надання послуг з вивезення  побутових відходів у м. Хмельницькому та втрату чинності рішення виконкому»

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  М. Ваврищука.

Міський голова О. СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!