Рішення міської ради

Про затвердження нової редакції Статуту територіальної громади м.Хмельницького

 

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п’ятнадцятої сесії

№5 від 31.05.2017 р.

 

Про затвердження нової редакції Статуту територіальної громади м.Хмельницького

 

Розглянувши пропозицію міського голови, з метою врегулювання порядку реалізації прав членів територіальної громади міста Хмельницького на громадські слухання, місцеві ініціативи, загальні збори громадян за місцем проживання, проведення консультацій з громадськістю та громадської експертизи, участі в органах самоорганізації населення, у вирішенні інших питань місцевого значення, враховуючи пропозиції робочої групи, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про звернення громадян”, “Про запобігання корупції”, “Про доступ до публічної інформації”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити нову редакцію Статуту територіальної громади міста Хмельницького, затвердженого рішенням 11-ої сесії міської ради №2 від 22.10.1997р. (із змінами та доповненнями), затвердивши його у новій редакції згідно з додатком.

2. Доручити секретарю міської ради подати Статут територіальної громади міста Хмельницького у новій редакції на державну реєстрацію в установленому законодавством України порядку.

3. Статут територіальної громади міста Хмельницького у новій редакції набирає чинності з дня його державної реєстрації.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на секретаря міської ради М.Кривака.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 353 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!