Рішення міської ради

Про затвердження передавального акту Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №2

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової шістнадцятої сесії

№5 від 28.04.2022 р.

 

Про затвердження передавального акту Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №2

 

Розглянувши пропозицію виконкому Хмельницької міської ради, відповідно до ст.107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення позачергової сесії міської ради від 09.06.2021 року №4 та рішення сьомої сесії міської ради від 14.07.2021 року №111, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити передавальний акт Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №2 (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Кривака та управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 526 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!