Рішення міської ради

Про затвердження Положення про геоінформаційну систему Хмельницької міської ради

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової сорок четвертої сесії

№8 від 28.08.2020 р.

 

Про затвердження Положення про геоінформаційну систему Хмельницької міської ради

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, з метою забезпечення сталого функціонування геоінформаційної системи Хмельницької міської ради, доступу громадян до інформації у форматі відкритих даних, ефективного прийняття управлінських рішень, відповідно до законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про національну інфраструктуру геопросторових даних», постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про геоінформаційну систему Хмельницької міської ради згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 214 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!