Рішення міської ради

Про затвердження Порядку та умов надання соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» в новій редакції

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять першої сесії

№46 від 11.04.2018 р.

 

Про затвердження Порядку та умов надання соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» в новій редакції

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про соціальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009р. №1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», наказом Мінсоцполітики України від 25.08.2011р. №326 «Про впровадження соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок та умови надання соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» Хмельницьким міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у новій редакції, згідно з додатком 1.

2. Відповідальність за виконання  рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку  громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 273 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!