Рішення міської ради

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в постійне користування юридичним особам

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцятої сесії

№49 від 31.10.2012 р.

 

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в постійне користування юридичним особам

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передати їх в постійне користування юридичним особам згідно з додатком 1.

2. Передавати земельні ділянки на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

3. Направити рішення Державній податковій інспекції в м.Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету плати за землю.

4. Юридичним особам замовити державні акти на право постійного користування землею у чотирьохмісячний термін.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С.Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 31.10.2012р. №49

СПИСОК

юридичних осіб, яким затверджуються проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надаються земельні ділянки в постійне користування

№ п\п

Назва юридичних осіб

Місце розташування земельної ділянки

Цільове використання, підстава та категорія земель

Площа,м2

1.

Міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності

м.Хмельницький,

вул.Львівське шосе,14

для обслуговування нежилого приміщення  (свідоцтво про право власності ЯЯЯ №832610 від 13.03.2006р., рішення 10 сесії міської ради від 28.09.2011р. №22)

Категорія земель - землі житлової та громадської забудови

1723

2.

Міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності

м.Хмельницький

прв.Військоматський,3

для обслуговування нежитлової будівлі (свідоцтво про право власності САС №893597 від 28.12.2010р., рішення 10 сесії міської ради від 28.09.2011р. №22)

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови

2546

3.

Релігійна громада «Парафія святого Архистратига Михаїла» Української Греко-Католицької Церкви

м.Хмельницький,

вул.Довженка,10/2

для будівництва та обслуговування храму святого Архистратига Михаїла (рішення п’ятнадцятої сесії міської ради від 29.02.2012р. №36, статут релігійної громади «Парафія святого Архистратига Михаїла» від 05.09.2011р. №16731020000008062)

Категорія земель - землі житлової та громадської забудови

1500

 

Завідуюча юридичним відділом  Л. Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи  С. Самишкін

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!