Рішення міської ради

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в постійне користування юридичним особам

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцятої сесії

№72 від 31.10.2012 р.

 

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в постійне користування юридичним особам

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передати їх в постійне користування юридичним особам згідно з додатком.

2. Передавати земельні ділянки на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

3. Юридичним особам замовити державні акти на право постійного користування землею у тримісячний термін.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 31.10.2012р. №72

СПИСОК

юридичних осіб, яким затверджуються проекти відведення земельних ділянок та надаються земельні ділянки в постійне користування

№ п\п

Назва суб’єктів підприємницької діяльності

Місце розташування земельної ділянки

Цільове використання, підстава та категорія земель

Площа, м2

1.

Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

м.Хмельницький,

вул.Перемоги,7А

для обслуговування нежитлової будівлі (свідоцтво про право власності САВ №679170 від 08.02.2008р., рішення тридцять п’ятої сесії міської ради від 28.04.2010р. №21, 16-ї сесії міської ради від 11.04.2012р. №41)

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови

2582

2.

Міське комунальне підприємство «Житлово-комунальна контора «Будівельник»

м.Хмельницький,

вул.Трембовецької,53/1

для обслуговування будинку (гуртожитку для малих сімей) (рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 22.11.2007р. №1239, рішення сімнадцятої сесії міської ради від 27.06.2012р. №106)

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови

4224

 

Завідуюча юридичним відділом Л. Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи С. Самишкін

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!