Проекти рішень міської ради

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх в оренду

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх в оренду

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України,  Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, рішенням 19-ї сесії міської ради від 29.08.2012 №64 із внесеними змінами та доповненнями, міська рада

                     

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати їх в оренду фізичним особам згідно з додатком.

            2. Фізичним особам надати документи, необхідні для укладання договору оренди землі у чотирьохмісячний термін (від дати прийняття даного рішення).

2.1. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи під час розрахунку орендної плати за землю застосовувати коефіцієнт кратності 12 на термін один рік з дня державної реєстрації права оренди для орендарів, які у термін, визначений рішенням міської ради, не надали документи, необхідні для укладення договору оренди землі, за виключенням випадків, коли документи не були подані не з вини орендаря.

2.2. По закінченню строку, на який буде укладено договір оренди землі, орендар, який належно виконував обов’язки за умовами договору, має переважне право поновити його на новий строк. У цьому разі орендар повинен не раніше ніж за 60 днів та не пізніше ніж за 30 днів до закінчення строку дії договору повідомити письмово орендодавця про намір продовжити його дію.

            3. Передавати земельні ділянки на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення.

4. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету плати за землю.

5. Фізичні особи, зазначена у даному рішенні, які мають намір здійснити забудову земельної ділянки у м. Хмельницькому, зобов’язані взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького в порядку передбаченому чинним законодавством та згідно рішення двадцять другої сесії  Хмельницької міської ради № 23 від 17.12.2008 із внесеними змінами та доповненнями.

6. Землекористувачам забезпечити вільний доступ до земельних ділянок відповідним службам для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріпленої території.

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови
А. Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Міський голова                                                                                                       О. Симчишин

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення  сесії міської ради

від  “ ___“ ____________  20__ р. №___

СПИСОК

фізичних осіб, яким затверджуються проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок

та надаються земельні ділянки в оренду

Назва фізичних осіб

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Цільове використання, підстава та категорія земель

Код класифікації видів цільового призначення земель

Площа,

м2

Термін оренди

Каськов Олександр Олександрович

м. Хмельницький,

вул. Пілотська, 77-В,

6810100000:05:004:0092

 

для обслуговування приміщення автогаража (рішення сьомої сесії міської ради від 20.07.2016 №56, договір купівлі-продажу від 02.07.2002 р/н 2111, наказ управління архітектури та містобудування від 08.10.2015 №291)

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення

11.02-для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

1117

на 6 місяців

Столярчук Ігор Іванович

м. Хмельницький,

вул. Болбочана, 1/1,

6810100000:07:005:0181

для обслуговування магазину змішаної торгівлі (рішення сімнадцятої сесії міської ради від 20.09.2017 №54, інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 09.11.2016, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1080574668101)

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови

03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

80

на 10 років

 

Секретар міської ради                                                                  М. Кривак

Завідувач юридичного відділу                                                      Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів

та земельної реформи                                                                    Ю. Данюкіна

 

 

 

 

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!