Рішення міської ради

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у зв’язку із зміною цільового призначення

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№45 від 25.10.2017 р.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у зв’язку із зміною цільового призначення

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити приватному підприємству «Статус Скай» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Мирного,14/2-А площею 2500 кв.м. кадастровий номер 6810100000:17:004:0009 зі зміною цільового призначення з «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови - землі житлової та громадської забудови» на «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку - землі житлової та громадської забудови».

2. Затвердити приватному підприємству «Укрстандарт Плюс» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по прв.Купріна,10 площею 2869 кв.м. кадастровий номер 6810100000:26:006:0111 зі зміною цільового призначення з «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови - землі житлової та громадської забудови» на «для іншої житлової забудови - землі житлової та громадської забудови».

3. Затвердити Богдану Сергію Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Степанкова,3/3 площею 4500 кв.м. кадастровий номер 6810100000:37:001:0019 зі зміною цільового призначення з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості - землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови».

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!