Рішення міської ради

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у зв’язку із зміною цільового призначення

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№57 від 20.09.2017 р.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у зв’язку із зміною цільового призначення

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити приватному підприємству «Поділля-Будінвест» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Підгірній,67 площею 590 кв.м. кадастровий номер 6810100000:03:002:0305 у зв’язку із зміною цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства - землі сільськогосподарського призначення» на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови”.

2. Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю «Глінвест» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Чорновола,41 площею 3347 кв.м. кадастровий номер 6810100000:05:002:0029 у зв’язку із зміною цільового призначення з «для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування – землі житлової та громадської забудови» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості - землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення».

3. Затвердити фізичній особі Романюку Вадиму Вікторовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Ювілейній,71/2 площею 1200 кв.м. кадастровий номер 6810100000:06:001:0186 зі зміною цільового призначення з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - землі житлової та громадської забудови» на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови”.

4. Затвердити фізичній особі Осадчому Віктору Вікторовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Озерній,17 площею 3500 кв.м. кадастровий номер 6810100000:17:004:0024 зі зміною цільового призначення з «для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування» на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови”.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!