Рішення міської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцятої сесії

№2 від 22.06.2023 р.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи рішення позачергової двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 24.05.2023 №4, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування культової будівлі по вул.Романа Шухевича,11/2, кадастровий номер 6810100000:02:003:0578, площею 1236 м2, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ 03.04-для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та Управління земельних ресурсів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!