Рішення міської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в короткострокову оренду громадянці Репецькій Н.Ф.

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№34 від 15.12.2010 р.

 

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в короткострокову оренду громадянці Репецькій Н.Ф.

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним  кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати її в короткострокову оренду терміном на 3 роки загальною площею 1000м2 громадянці Репецькій Неонілі Федорівні (вул.Гоголя,58/6, ідент. номер) під будівлю творчої майстерні „Чумацький віз” по вул. Березневій, 1/2 (рішення Хмельницького міськрайонного суду від 26.11.2009р., рішення 37-ї сесії міської ради від 30.06.2010р. №29). Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

2. Передавати земельну ділянку на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

3. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету орендної плати за землю.

4. Громадянці Репецькій Неонілі Федорівні укласти договір оренди земельної ділянки у тримісячний термін.

5. Землекористувачу сплатити плату за землю у розмірі земельного податку, до державної реєстрації договору оренди землі (від дати прийняття даного рішення).

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!