Рішення міської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з подальшим виставленням її на земельні торги окремим лотом, встановлення розміру річної орендної плати за користування земельною ділянкою, розміру гарантійного внеску за лотом, значе

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової сорок четвертої сесії

№18 від 28.08.2020 р.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з подальшим виставленням її на земельні торги окремим лотом, встановлення розміру річної орендної плати за користування земельною ділянкою, розміру гарантійного внеску за лотом, значення кроку та проведення земельних торгів на земельну ділянку

 

Розглянувши пропозицію комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, на виконання вимог Положення про порядок передачі в оренду земельних ділянок, підготовку та проведення земельних торгів у м.Хмельницькому, затвердженого рішенням двадцятої сесії міської ради від 31.10.2012 року №20, та беручи до уваги вимоги статті 289 Податкового кодексу України, згідно якої передбачається проведення індексації нормативної грошової оцінки земель, яка використовується для визначення розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, лист Держгеокадастру від 03.01.2020 року за №0-28-0.22-38/2-20 щодо розміру коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки землі за 2019 рік, керуючись Земельним кодексом України та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим виставленням її на земельні торги окремим лотом, встановити розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою, розмір гарантійного внеску за лотом, значення кроку та провести земельні торги на земельну ділянку згідно з додатком.

2. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи забезпечити виконання робіт передбачених п.3.7.1-3.7.6 Положення про порядок передачі в оренду земельних ділянок, підготовку та проведення земельних торгів у м.Хмельницькому.

3. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи, після завершення робіт, передбачених пунктами 3.7.1-3.7.6 цього Положення, підготувати та подати на розгляд постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища проект рішення міської ради щодо проведення земельних торгів.

4. Витрати, здійснені організатором земельних торгів або їх виконавцем на підготовку лотів до проведення земельних торгів, відшкодовуються переможцем земельних торгів за кожним лотом.

5. Витрати (видатки), здійснені організатором або виконавцем земельних торгів на їх проведення, відшкодовуються переможцем земельних торгів.

6. Переможець земельних торгів зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Хмельницького в порядку передбаченому чинним законодавством та згідно рішення двадцять другої сесії Хмельницької міської ради №23 від 17.12.2008 року із внесеними змінами та доповненнями.

7. Уповноважити заступника міського голови А.Бондаренка бути представником Хмельницької міської ради на земельних торгах та укладати від імені Хмельницької міської ради – організатора земельних торгів, договори оренди земельних ділянок, право на які придбано на земельних торгах.

8. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 28.08.2020р. №17

Перелік

земельних ділянок по яких затверджуються проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами

з/п

Адреса, кадастровий номер та функціональне призначення земельної ділянки

Площа,

га

Стартовий розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою, грн.

Розмір гарантійного внеску за лотом,

грн.

Значення кроку,

грн.

Строк користування земельною ділянкою

Код класифікації видів цільового призначення земель

Інші умови користування земельною ділянкою

1.

вул. Карбишева

(кадастровий номер 6810100000:25:002:0879)

під будівництво аптеки.

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови

0,0287

8 699,20

2 609,76

43,00

3 роки

03.10-для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)

Згідно плану зонування з урахуванням дозволених та переважних видів забудови.

 

Секретар міської ради М.КРИВАК

Начальник управління правового забезпечення та представництва Л.ДЕМЧУК

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л.МАТВЕЄВА

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!