Рішення міської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцятої сесії

№5 від 22.06.2023 р.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи рішення позачергової двадцять дев’ятої сесії Хмельницької міської ради від 02.06.2023 №77, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Департаменту освіти та науки проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: м.Хмельницький, вул.Панаса Мирного,16/1-А, площею 20000 м2 кадастровий номер 6810100000:17:004:0016 зі зміною цільового призначення з «03.04-для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій – землі житлової та громадської забудови» на «03.02-для будівництва та обслуговування закладів освіти – землі житлової та громадської забудови».

2. Землекористувачу забезпечити вільний доступ до земельної ділянки відповідним службам для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплених територій.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та Управління земельних ресурсів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!