Рішення міської ради

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в постійне користування Релігійній Громаді Святого Великомученика Пантелеймона Цілителя Української Православної Церкви Київського Патріархату, внесення змін до рішення сесії

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення чотирнадцятої сесії

№29 від 11.01.2012 р.

 

 

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в постійне користування Релігійній Громаді Святого Великомученика Пантелеймона Цілителя Української Православної Церкви Київського Патріархату, внесення змін до рішення сесії

  

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до графи 5 п.1 додатку рішення 10-ої сесії міської ради від 28.09.2011р. №28, замінивши слова: „Релігійна Громада Святого Великомученика Пантелеймона Цілителя Української Православної Церкви Київського Патріархату для обслуговування каплиці по вул.Маршала Красовського, 26/1” на слова: „Релігійна Громада Святого Великомученика Пантелеймона Цілителя Української Православної Церкви Київського Патріархату для обслуговування церкви-каплиці по вул. Маршала Красовського, 26/1” відповідно до поданого клопотання Релігійної Громади Святого Великомученика Пантелеймона Цілителя Української Православної Церкви Київського Патріархату.

2. Затвердити проект землеустрою та надати земельну ділянку в постійне користування Релігійній Громаді Святого Великомученика Пантелеймона Цілителя Української Православної Церкви Київського Патріархату площею 1300 м2 по вул. Красовського, 26/1 для обслуговування церкви-каплиці (рішення 10-ої сесії міської ради від 28.09.2011р. №28, свідоцтво про право власності САЕ №295112 від 15.11.2011р.). Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

3. Передавати земельну ділянку на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

4. Релігійній Громаді Святого Великомученика Пантелеймона Цілителя Української Православної Церкви Київського Патріархату замовити державний акт на право постійного користування землею у тримісячний термін.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!