Рішення міської ради

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність об’єднанню співвласників багатоквартирного житлового будинку по вул.Лісогринівецькій,16/2-А у м.Хмельницькому "Промінь"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцятої сесії

№51 від 31.10.2012 р.

 

 

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність об’єднанню співвласників багатоквартирного житлового будинку по вул.Лісогринівецькій,16/2-А у м.Хмельницькому "Промінь"

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою та передати безоплатно у власність земельну ділянку об’єднанню співвласників багатоквартирного житлового будинку по вул.Лісогринівецькій,16/2-А у м.Хмельницькому «Промінь» площею 4027 м2 для обслуговування 44-ох квартирного житлового будинку по вул.Лісогринівецькій,16/2-А (рішення 16-ої сесії міської ради від 11.04.2012р. №35, протокол установчих зборів №1 від 12.05.2009р., статут зареєстрований 02.07.2009р.) Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

2. Передавати земельні ділянки на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

3. Об’єднанню співвласників багатоквартирного житлового будинку по вул.Лісогринівецькій,16/2-А у м.Хмельницькому «Промінь» замовити державні акти на право власності на земельні ділянки у тримісячний термін.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!