Рішення міської ради

Про затвердження Програми підготовки мешканців Хмельницької міської територіальної громади до національного спротиву на 2024-2025 роки

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять шостої сесії

№4 від 21.12.2023 р.

 

Про затвердження Програми підготовки мешканців Хмельницької міської територіальної громади до національного спротиву на 2024-2025 роки

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Законом України «Про основи національного спротиву», ст.91 Бюджетного кодексу України, ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 08.11.2023р. №3429-IX «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 №1443 «Про затвердження Порядку організації та здійснення загальновійськової підготовки громадян України до національного спротиву», Наказом командувача Сил територіальної оборони України від 04.05.2023 року №194 «Про затвердження та введення в дію «Програми базової підготовки громадян України до національного спротиву», міська рада

ВИРІШІЛА:

1. Затвердити Програму підготовки мешканців Хмельницької міської територіальної громади до національного спротиву на 2024-2025 роки згідно з додатком.

2. Фінансовому управлінню передбачити фінансування видатків на виконання заходів Програми у бюджеті Хмельницької міської територіальної громади.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на відділ з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами та комунальне підприємство «Навчально-тренувальний центр Хмельницької міської територіальної громади».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!