Рішення міської ради

Про затвердження програми розвитку архівної справи Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2022 роки

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сьомої сесії

№54 від 14.07.2021 р.

 

Про затвердження програми розвитку архівної справи Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2022 роки

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету Хмельницької міської ради та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», ДСТУ 8889:2019 Документи з паперовими носіями. Правила зберігання національного архівного фонду. Технічні вимоги, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених Наказом Міністерства юстиції України 18 червня 2015 року № 1000/5, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму розвитку архівної справи Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2022 роки (додаток).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій.

3. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 215 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!