Рішення міської ради

Про затвердження Програми розвитку геоінформаційної системи Хмельницької міської ради на 2021-2025 роки

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№23 від 23.12.2020 р.

 

Про затвердження Програми розвитку геоінформаційної системи Хмельницької міської ради на 2021-2025 роки

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, з метою забезпечення створення та розвитку геоінформаційної системи Хмельницької міської ради, відповідно до державної політики щодо розбудови національної інфраструктури геопросторових даних та державної політики в сфері містобудування та архітектури, відповідно до законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про національну інфраструктуру геопросторових даних», постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», від 25.05.2011 №556 «Про Порядок обміну інформацією між містобудівним та державним земельним кадастром», від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», рішення сесії міської ради від 28.08.2020 №8 «Про затвердження Положення про геоінформаційну систему Хмельницької міської ради», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму розвитку геоінформаційної системи Хмельницької міської ради на 2021-2025 роки згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на Хмельницьке міське комунальне підприємство «Хмельницькінфоцентр».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 252 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!