Рішення міської ради

Про затвердження Програми розвитку та функціонування української мови на 2016-2020 роки у м.Хмельницькому

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шостої сесії

№23 від 18.05.2016 р.

 

Про затвердження Програми розвитку та функціонування української мови на 2016-2020 роки у м.Хмельницькому

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення оптимальних умов для реалізації Конституційних гарантій на вільне функціонування української мови, створення україномовного простору у місті Хмельницькому, виховання поваги, шанобливого ставлення до мови, культури, дотримання вимог нормативних актів щодо забезпечення культурно-мовних прав громадян, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму розвитку та функціонування української мови на 2016-2020 роки у м.Хмельницькому (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та управління освіти Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 303 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!