Рішення міської ради

Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання мешканців міста Хмельницького на 2016-2020 роки

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев’ятої сесії

№4 від 26.10.2016 р.

 

Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання мешканців міста Хмельницького на 2016-2020 роки

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Указу Президента України від 25.10.2002 №948/2002 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді», з метою забезпечення військово-патріотичного виховання, підготовки молоді міста Хмельницького до служби в Збройних Силах України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму військово-патріотичного виховання мешканців міста Хмельницького на 2016-2020 роки (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на відділ з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 229 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!