Рішення міської ради

Про затвердження Прокопця І.Ю. на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та про умови оплати праці Прокопця І.Ю.

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення першої сесії

№16 від 02.12.2010 р.

 

 

Про затвердження Прокопця І.Ю. на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та про умови оплати праці Прокопця І.Ю.

 

У відповідності до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України  “Про службу в органах місцевого самоврядування”, Закону України “Про державну службу”,  постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.94 р. №414 "Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці", та враховуючи результати таємного голосування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити з 02 грудня 2010 року Прокопця Івана Юрійовича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Встановити з 02 грудня 2010 року заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Прокопцю Івану Юрійовичу наступні надбавки:

2.1. надбавку до посадового окладу за раніше присвоєний 5 (п’ятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування;

2.2. надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;

2.3. надбавку у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, - в розмірі 10 % посадового окладу;

2.4. надбавку за вислугу років в розмірі 15% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

3. Надавати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Прокопцю І.Ю. матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно; допомогу на оздоровлення, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно при виході у відпустку.

4. Преміювання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Прокопця І.Ю. здійснювати в межах коштів, передбачених на преміювання, та в межах економії коштів на оплату праці в розмірах, визначених розпорядженням міського голови для працівників виконавчого апарату.

5. Вважати таким, що втратило чинність рішення першої сесії Хмельницької міської ради від 18.07.2006 року № 14 “Про затвердження Прокопця І.Ю. на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та про умови оплати праці Прокопця І.Ю.”

 

Міський голова С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!