Проекти рішень міської ради

Про затвердження схеми екологічної мережі міста Хмельницького

 

Про затвердження схеми екологічної мережі міста Хмельницького

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою поліпшення умов для формування та відновлення довкілля, збереження ландшафтного та біологічного різноманіття, на виконання  Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року, Програми охорони довкілля міста Хмельницького на 2016-2020 роки, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про екологічну мережу України», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити схему екологічної мережі міста Хмельницького (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 236 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!