Проекти рішень міської ради

Про затвердження Схеми теплопостачання міста Хмельницький на 2022-2032 роки   

 

 

 

Про затвердження Схеми теплопостачання міста Хмельницький на 2022-2032 роки

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про теплопостачання» та п. 9 розділу ІІІ Методики розроблення схем теплопостачання населених пунктів України, затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 02.10.2020 № 235, на підставі наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 08.09.2023 № 797 «Про погодження схеми теплопостачання міста Хмельницький на 2022-2032 роки», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Схему теплопостачання міста Хмельницький на 2022-2032 роки, згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури міста В. НОВАЧКА.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади.

 

Міський голова  Олександр СИМЧИШИН

 

Додаток

 

...

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!