Рішення міської ради

Про затвердження Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року та Плану дій з реалізації Стратегії розвитку міста Хмельницького на 2017-2020 роки

 

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п’ятнадцятої сесії

№2 від 31.05.2017 р.

 

Про затвердження Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року та Плану дій з реалізації Стратегії розвитку міста Хмельницького на 2017-2020 роки

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, з метою створення передумов для подальшого соціально-економічного розвитку, визначення основних пріоритетів та стратегічного бачення майбутнього міста, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Стратегію розвитку міста Хмельницького до 2025 року (додаток 1).

2. Затвердити План дій з реалізації Стратегії розвитку міста Хмельницького на 2017-2020 роки (додаток 2).

3. Виконавчим органам Хмельницької міської ради за напрямками діяльності при розробленні та внесенні змін до галузевих, цільових програм та щорічних програм економічного та соціального розвитку міста керуватися основними положеннями Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року та Плану дій з реалізації Стратегії розвитку міста Хмельницького на 2017-2020 роки та забезпечити моніторинг їх виконання.

4. Управлінню економіки Хмельницької міської ради щорічно на пленарних засіданнях міської ради інформувати про хід виконання Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року та Плану дій з реалізації Стратегії розвитку міста Хмельницького на 2017-2020 роки.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету згідно з розподілом обов’язків.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 1421 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 1216 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!