Рішення міської ради

Про затвердження у новій редакції Статуту Будинку тимчасового перебування громадян, які втратили зв'язок з сім’ями “Центр реабілітації бездомних (безпритульних) “Промінь Надії”

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення одинадцятої сесії

№25 від 25.01.2017 р.

 

Про затвердження у новій редакції Статуту Будинку тимчасового перебування громадян, які втратили зв'язок з сім’ями “Центр реабілітації бездомних (безпритульних) “Промінь Надії”

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 14.02.2006р. №31 "Про затвердження Типових положень про заклади соціального захисту для бездомних осіб та звільнених осіб", наказом Міністерства соціальної політики України від 19.04.2011р. №135 «Про затвердження Типового положення про центр обліку бездомних осіб», Податковим кодексом України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити у новій редакції Статут Будинку тимчасового перебування громадян, які втратили зв'язок з сім’ями «Центр реабілітації бездомних (безпритульних) “Промінь Надії” (додається), який доручити підписати директору Центру Старцуну Д.М.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 156 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!