Рішення міської ради

Про затвердження змін до Положення про Хмельницький міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Школа життя»

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п'ятої сесії

№71 від 30.03.2011 р.

 

 

Про затвердження змін до Положення про Хмельницький міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Школа життя»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити зміни до Положення про Хмельницький міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Школа життя», затвердженого рішенням другої сесії Хмельницької міської ради  від 15.12.2010р. №12 згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка і управління праці та соціального захисту населення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення.

 

Міський голова С. Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 30.03.2011 р. №71

Зміни до Положення

про Хмельницький міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Школа життя»

(додаток є невід’ємною частиною Положення)

1. П. 1.5 розділу 1 «Загальні положення»:

«1.5. Координація роботи Центру, організаційно-методичне забезпечення його діяльності здійснюються управлінням праці, соціального захисту населення і охорони здоров’я Хмельницької міської ради»;

2. П.11.1 та п.11.3 розділу 11 «Контроль за діяльністю Центру»:

«11.1. Контроль за якістю соціальної реабілітації дітей-інвалідів здійснюють відповідно Міністерство праці та соціальної політики України, управління праці, соціального захисту населення і охорони здоров’я Хмельницької міської ради спільно з органами освіти і науки відповідно до законодавства»;

«11.3.Перевірка роботи і ревізія фінансово-господарської діяльності Центру проводиться Міністерством праці та соціальної політики України, управлінням праці, соціального захисту населення і охорони здоров’я Хмельницької міської ради, а також фінансовими органами відповідно до законодавства».

 

Секретар міської ради В.Лесков

Начальник управління праці та соціального захисту населення С.Воронецький

Директор Хмельницького міського Центру соціальної реабілітації дітей-інваліді «Школа життя» Е.Козенко

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!