Рішення міської ради

Про затвердження змін до складу адміністративної комісії

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять третьої сесії

№71 від 27.02.2013 р.

 

 

Про затвердження змін до складу адміністративної комісії

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідно до ст.5 Положення про адміністративні комісії Української РСР, затвердженого указом Президії Верховної Ради Української РСР від 09.03.1988 року та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити зміни до складу адміністративної комісії, затвердженого рішенням другої сесії міської ради від 15.12.2010р. №6 "Про затвердження складу адміністративної комісії міської ради" із змінами:

1.1 виключити зі складу адміністративної комісії Лескова В.О., Дереша І.А.;

1.2 включити до складу адміністративної комісії Нестерука Анатолія Макаровича - заступника міського голови, головою адміністративної комісії.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти заступника міського голови Нестерука Анатолія Макаровича.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова  С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!