Рішення міської ради

Про затвердження змін до Статуту позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс "Чайка" м.Хмельницького»

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять четвертої сесії

№8 від 24.04.2013 р.

 

 

Про затвердження змін до Статуту позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс "Чайка" м.Хмельницького»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, з метою вчасного та якісного вирішення питань стосовно оздоровлення, відпочинку, та розвитку дітей, відповідно до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 14.02.2013 року №115 «Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити зміни до Статуту позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс "Чайка" м.Хмельницького», затвердженого рішенням тридцять четвертої сесії Хмельницької міської ради від 31.03.2010 року №4, згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка та управління освіти Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

 

Міський голова  С.Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №8

Зміни до Статуту

позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс «Чайка» м.Хмельницького»

(додаток є невід’ємною частиною Статуту)

 

Пункт 1.2. Розділу 1 «Загальні положення» викласти у наступній редакції:

«Юридична адреса ДЮОК «Чайка»: 29013, м.Хмельницький, вул.Гагаріна,33, тел. 65-41-42».

 

Начальник управління освіти В.Олійник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!