Рішення міської ради

Про збільшення розміру статутного фонду Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" та затвердження змін до Статуту Хмельницького комунального підприємства “Електротранс”

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять першої сесії

№21 від 22.10.2008 р.

 

 

Про збільшення розміру статутного фонду Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" та затвердження змін до Статуту Хмельницького комунального підприємства “Електротранс”

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради про збільшення розміру статутного фонду Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” та внесення змін до Статуту Хмельницького комунального підприємства  “Електротранс” на підставі рішення одинадцятої сесії міської ради від 30.05.07 р. №1 "Про встановлення мінімального розміру статутного фонду комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради та затвердження Положення про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного фонду комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради",  керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір статутного фонду Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" на суму 3960000,00 грн. – вартості придбаних за рахунок коштів міського бюджету восьми автобусів "Богдан" А-144.5.

2. Затвердити зміни до Статуту Хмельницького комунального підприємства “Електротранс”, затвердженого рішенням міської ради від 30.05.07 року №2 згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови А. Савчука.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію з питань планування бюджету і фінансів.

 

Міський голова  С. Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 22.10.2008 року №21

 

            Зміни до Статуту Хмельницького комунального підприємства “Електротранс”, затвердженого рішенням міської ради від 30.05.07 р. № 2

Пункт 3.6. розділу 3 “Майно Підприємства” викласти в наступній редакції:

“3.6. Статутний фонд комунального підприємства утворюється власником та становить 21020200,00 (двадцять один мільйон двадцять тисяч двісті) гривень.”

 

Секретар міської ради В. Лесков

Директор підприємства О. Барановський

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!