Рішення міської ради

Про збільшення розміру статутного капіталу Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" та затвердження нової редакції Статуту Хмельницького комунального підприємства "Електротранс"

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення четвертої сесії

№24 від 27.01.2016 р.

 

Про збільшення розміру статутного капіталу Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" та затвердження нової редакції Статуту Хмельницького комунального підприємства "Електротранс"

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста, керуючись рішеннями сорок восьмої сесії Хмельницької міської ради від 04.03.2015р. №2 "Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2015 рік", п’ятдесят першої сесії Хмельницької міської ради від 15.07.2015р. №31 "Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2015 рік", п’ятдесят третьої сесії Хмельницької міської ради від 23.09.2015 року №3 "Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2015 рік", Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 30.05.2007 року №1, ст.57 Господарського кодексу України, Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір статутного капіталу Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" на суму 3 618 174,73 (три мільйона шістсот вісімнадцять тисяч сто сімдесят чотири) гривні 73 коп.

2. Затвердити нову редакцію Статуту Хмельницького комунального підприємства "Електротранс", яку доручити підписати директору ХКП "Електротранс" В.Паламарчуку (згідно з додатком).

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс”.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і децентралізації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 220 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 190 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!